ALAPLI HABERLERİ

112 ACİL BİNASININ YOLU YAPILIYOR

24 Mart 2015
696 kez görüntülendi

112 ACİL BİNASININ YOLU YAPILIYOR

 

Alaplı Belediyesi 1050 Evler 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi , 112 Sağlık İstasyonu ve sağlık lojmanı çevresindeki  yolların bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde takip eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 1050 Evler 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, 112 Sağlık İstasyonu ve sağlık lojmanı önü ve çevresindeki yolların aşırı derece bozuk olduğunu belirterek, “Aynı alan içerisinde hizmet veren 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, 2 nolu 112 Sağlık İstasyonu ve Sağlık Lojmanları önü ve çevresinde yollar gerçekten çok bozuk. Aynı zamanda, iki sağlık kurumu binası, yukarıdan gelen yağmur suyundan olumsuz etkileniyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için bu alanda geniş kapsamlı, kalıcı bir çalışmaya başladık. Yolların yanı sıra, iki binanın yağmur sularından olumsuz etkilenmemesi için altyapı çalışması da yapıyoruz. Çalışmalar tamamlandığında, hem bu binaları yağmur suyundan kurtaracağız , hem de sağlık araçlarının rahatlıkla girip çıkabilecekleri güzel bir yola kavuşturacağız.  “ dedi.

Çalışmaları izleyen ve taleplerini dile getiren 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hekimleri  ve 112 Sağlık İstasyonu görevlileri de yapılan çalışmadan dolayı Başkan Tekin’e teşekkür ettiler.

ASM çevresi yol (12)

Yorumlar

  1. mürsel dedi ki:

    sayın nuri tekin e ve konuyu gündeme getiren sağlık-sen e teşekkür ederiz.

Yorum Yaz