ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİ’DE İŞLER KARIŞIK..

11 Şubat 2014
1.678 kez görüntülendi

AK PARTİ’DE İŞLER KARIŞIK..

CEM SÜRMENELİ – Ak Parti Alaplı İlçe Teşkilatı İl genel Meclis üyesi adaylarını belirledi. Sıralamada son kararı Ak Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi Emine Çift’in vereceği öğrenildi.

30 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi Ak Parti Alaplı İlçe Teşkilatı İl Genel ve Belediye Meclis üyeliği için adaylarını belirledi. Bu gün itibariyle Ak Parti Genel Merkezine gönderilen listede yeni isimlerin yanı sıra eski isimlerinde olduğu öğrenildi.

Ak Parti İlçe teşkilatına başvuran 7 il genel meclis üyesi aday adayından 3 adayın ismi belirlenirken, sıralamada son kararı Ak Parti MKYK Üyesi Emine Çift’tin vereceği gelen bilgiler arasında, 2009 yılında yapılan seçimlerde 3 sıradan İl genel Meclis üyesi adayı olan emekli öğretmen Mustafa Kanca listeye giremezken, listede 2 dönem İl genel meclis üyeliği yapan Ayhan Akman, 2 yıl önce Demokrat Parti’den Ak Partiye katılan Temel Uslu ve İbrahim Yalçın’ın girdiği öğrenildi.

Bu 3 isim’den 3. sıra İl Genel Meclis üyesi adayı kimin olacağı merakla beklenirken CHP’nin 1 il genel meclis üyesi çıkartacağı söylemleri 3. sırayı hiçbir adayın istemediği belirtiliyor.

Yorumlar

 1. kadir dedi ki:

  şimdi huzurlarınızda alaplı halkına sormak istiyorum ayhan akmanın alaplı için yaptıklarını bir açıklarmısınız bana ben hiç alaplı için yapıtığı bir şey görmedim.şimdi soruyorum AKP ilçe kurmaylarına alaplı için en faydalı adamınız ayhan akman ise siz devam edin bu sene biraz zor oy alırsınız. Alaplı ve köyleri bu kadroyla çıkarsanız AKP biraz zor oy toplar. sizin için hizmet edenleri bir kenara koyup gecesini gündüzüne katan hiç bir menfaat beklemeden millet için çalışan hocamıza alaplı ve köylerindeki herkesin sevip saydığı kişiye haksızlıktır bu daha önceki seçimlerde bazı köylerde hocam sen olmasaydın zor oy alırlardı bunlar bu oyları.sözlerini unuttu herhalde alaplıdaki kurmaylar… size sesleniyorum.iyi düşünüp doğru kara verin.HER ŞEY ALAPLI İÇİN…

 2. gençlik dedi ki:

  O zaman gelsin Emine Çift çalışsın köylerde kapı kapı dolaşsın…Biz çalışmıyoruz…Oy da vermiyoruz…

 3. ALAPLILI dedi ki:

  ARKADAŞLAR SİZ BU SIRALAMAYLA ANCAK ÜÇÜN BİRİNİ ALIRSINIZ.TEŞKİLAT NE YAPMAK İSTİYOR,HER YERDE ESKİLER TASFİYE OLURKEN HALA 1.SIRADA O ADAMIN İŞİ NE ORDA ANLAŞILAN SİZ BİZE ZORLA OY VERMEYİN ARKADAŞ BİZİM İŞİMİZ OYNAŞTA MIDEMEK İSTİYORSUNUZ.SONUÇ OLARAK BU GİDİŞLE FANATİK AKPLİ OLARAK ALAPLIDA AK PARTİYE İLK KEZ OY VERMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM.
  1.TEMEL USLU 2.MUSTAFA KANCA 3.GEREK YOK

 4. EĞİTİMCİ dedi ki:

  Alaplının yolunun neden kapatıldığını anlamak artık hiçde zor değil.3 dönemdir il genel meclisi üyelği yapan arkadaşımız acaba mhteşem bir efor sarfettği içinmi tekrar hemde 1 sıraya yazılıyor yoksa sayın başbakanın rüzgarıylamı seçiliyor.Eğer çok büyük hizmetler yapmışsa mantıken onun 3.sıraya yazılması lazımdı öyle ya hizmet gelince oylar artacağına göre böyle olması gerekirdi.Ama olmadı? neden nedenini biz sandıkta sndıkta açıkyacağız inşallah.Umarım bu liste ankaradaki yetkililer tarafından yeniden değerlendirilirek daha akılcı bir karar çıkar.Bu durumu üzülerek kınıyoruz.Sayın chp li kardeşlerimizede 2 il genel meclisi adadyınız şimdiden hayırlı olsun diyoruz.Saygılarımızla.

 5. vatandaş dedi ki:

  Yazıklar olsun bu kadar basitmiydi.Ne diyeceğimi bilemiyorum.Buradan genel merkeze sesleniyorum lütfen görün bu vahim tabloyu.

 6. eğitimci dedi ki:

  Alaplının yolunun nden kapatıldığını anlamak artık zor değil. 3 dönemdir il genel meclisi üyesi olan arkadaşımız muhteşem bir performans sergilediği içinmi tekrar aday gösterildi.kaldıki sayın başbakan bile değişim diyor.Eğer bu arlkdaş çok çalışkansa 3.sıradan aday olsun bakalım kabul edecekmi.kitaba göre etmesi lazım çünkü çok çalışmış ve oyları artırmıştır.Ozaman alaplının ful çekmesi lazım.Ama hiç sanmıyorum.İnşallah alaplıyı genel merkezde temsil eden sayın Emine ÇİFT bu durumu yeniden gözden geçirir.Aksi takdirde Sayın CHP li kardeşlerimize 2.sıra adayları şimdiden hayırlı olsun diyorum.

 7. Çataklı dedi ki:

  10 yıldır il genel meclisinde bulunan Sayın Ayhan Akman köylere kaç kere gitmiş.Köylerde yapılan işleri takip etmiş mi. Köylere gitmiştir kendi işlerini takip için gitmiştir.Ak Parti olmasaydı Ayhan Akman’ı kaç kişi tanıyacaktı.Ak Parti’den para kazananlar el üstünde tutuluyor. Ak Parti oy almış almamış önemli değil.1. sıradan seçilmek önemli. Millet nasıl olsa oyunu AK partiye verecek. 5 yıl daha para üzerine para kazan.

 8. gercek ak partili dedi ki:

  Arkadaşlar bir kez daha siyasetin kirli yüzü ortaya cıktı.Malesef siyasette halka hizmet edecek,gece gündüz demeden calışacak insanlar iş başına getirilmiyor.Parası daha cok olan,millet vekillerine daha cok yalakalık yapan Alaplı halkının istediği değilde Emine ÇİFT hanımın kendi canının istediği kişiler aday oluyor.Başbakanımız neyin mücadelesini veriyor bunlar neyin mücalesini

 9. adem bingül dedi ki:

  alaplı icin bahsedilen bu isimler ne yapmıs bu zamana kadar yazık yazık hiçmi tepki göstermez insanlar ya oy moy yok bunlara akp nin eski delegesi olarak

 10. adem dedi ki:

  Alaplıda 10 yıldır görev yapan ayhan akman. ne yapmışta aday olmuş.akp sayesinde inşaatları almış.5 yıl daha millet birşey beklemesin inşat mühendisi ayhan beyden

 11. Vatandaş dedi ki:

  slm burdaki herkes doğru söylüyor ama tek bilmedikleri ayhan akman gizli rol oynuyor şirketler başkalarının üzerinde.İnanmayan bir araştırma yapsın görsün gerçekleriiiiii.Saygılarımlaa

 12. mehmetuzan dedi ki:

  sevgili alaplılı AK PARTİ li seçmen hemşehrilerim. siizlere ist. yaşayan bir hemşehriniz olarak başımdan canlı yaşanmış bir olayımı sizlerle paylaşmak isterim. ALAPLI İLÇEMİZDE hiç başka adam yoktamı bu Ayhan AKMAN diye billinen adamı aday yapıyorlar. bu adamı tekrar ALAPLI lı hemşehrillilerim secerler ise Alaplı tekrar 15-20 yıl geriye gider. Çünkü sevgili ALAPLI seçmen hemşehrililerim. ALAPLI KÜRKÜKLER KÖYÜ uzun sıralar susuzluk çekerken ben bizzat köylülerime sıkıntılarına bir nebze yardımcı olmak için hem istanbuldan hemde bizzat ALAPLI

 13. mehmetuzan dedi ki:

  ya gelerek aylarca bu AK PARTİ ZONGULDAK İLİ Köylerden sorumlu Ayhan

Yorum Yaz