ALAPLI HABERLERİ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

29 Ağustos 2016
1.000 kez görüntülendi

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 94. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Çaturoğlu yayınladığı mesajında; “30 Ağustos’un, Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde kanı ve canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin bir daha sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zafer olduğunu” belirtti.

“30 Ağustos Zaferi; Ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatan severliği ve kahramanlığı ile kazanılmış, milletimizin tarihine altın harflerle geçen onurlu bir zafer olduğunu vurgulayan Çaturoğlu şunları kaydetti;

Aziz milletimiz; 30 Ağustos zaferinden aldığı ilhamla 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyen ülkemizi durdurmak isteyen FETÖ/PDY ve taşeron terör örgütlerinin 15 Temmuz’daki hain ve sinsi planlarını boşa çıkarmış ve milletimiz bir kez daha bağımsızlığına, iradesine ve demokrasisine olan bağlılığını büyük bir kararlılık örneği sergileyerek ortaya koymuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin, ordumuzun ve Zonguldaklı hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.”

çaturoğluuu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz