ALAPLI HABERLERİ

30 YILLIK TAMİR VE BAKIM ATÖLYESİ YIKILDI

22 Mayıs 2014
540 kez görüntülendi

30 YILLIK TAMİR VE BAKIM ATÖLYESİ YIKILDI

Alaplı Belediyesi Tamir ve Bakım Atölyesi yıkıldı

Alaplı Belediyesi, ihtiyaca cevap veremeyen ve kullanım ömrünü tamamlayan 30 yıllık tamir ve bakım atölyesi binasını yıktı.

Yıkım çalışmalarını yerinde takip eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kılburnu mevkii Mollabey yolu üzerinde bulunan ve “Belediye Garajı” olarak bilinen tamir ve bakım atölyesi binasının artık kullanılamaz hale geldiğini ve ihtiyaca cevap veremediğini belirterek, “Belediyemize ait bu atölyede yaklaşık 30 yıldır belediye araçlarımızın tamir ve bakımı, bunun yanında bir takım demir doğrama ve kaynak işleri yapılıyordu. Fakat, gerek  bulunduğu yer itibarıyla , gerekse binanın kullanım ömrü açısından artık yıkılması gerekiyordu. Bugün itibarıyla iş makinelerimizle bu eski binayı yıktık. Tamir ve bakım hizmetlerini Kefkenaltı mevkiine taşıdık.  O mevkii de kötü bir görüntüden kurtardık. “ dedi.

Yıkılan binadan çıkan alanın daha verimli bir şekilde kullanılacağını belirten Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Bu alanı, ilçemizin en öncelikli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çok güzel bir şekilde değerlendireceğiz.  “ dedi.

From BELEDİYE BAKIM ATÖLYESİ YIKILIYOR, posted by Mustafa Kanca on 5/22/2014 (7 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz