ALAPLI HABERLERİ

ACIMIZ BÜYÜK

12 Aralık 2016
976 kez görüntülendi

ACIMIZ BÜYÜK

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu dün akşam Beşiktaş-Bursa Spor maçının ardından polisimize yönelik yapılan menfur saldırıyı kınadı ve şehitlerimize rahmet ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Çaturoğlu sözlerine şöyle devam etti; dün akşam Beşiktaş-Bursa Spor maçının ardından polisimize yönelik yapılan menfur saldırıyı şiddetle ve nefretle lanetliyorum. Terör örgütleri dün akşam kalleş, karanlık, kirli ve kanlı yüzlerini bir kez daha göstermişlerdir. Terör örgütleri ve destekçileri ne yaparlarsa yapsınlar hangi tuzakları, hangi planları kurarlarsa kursunlar Türkiye’ye ve Türk Milletine diz çöktüremeyeceklerdir. Dün gece yaşanan bu acıyı Milletçe kenetlenerek aşacağız.

Bu hain saldırıda şehit olan Zonguldak Ereğlili hemşerimiz Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu ile Kozlu Saka Köyünden Polis Memuru Hasan Bilgin’e ve tüm şehitlerimize Cenab-ı Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ailelerine, yakınlarına ve sevenlerine sabrı cemil niyaz ediyorum. Milletimizin ve Zonguldaklıların başı sağ olsun.

Mübarek Mevlid Kandili gününde Cenab-ı Allah ülkemizin ve milletimizin birliğini ve diriliğini bozmasın, milletimizi ve devletimizi korusun. Teröre ve terör destekçilerine lanet olsun.

şehit1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz