ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİ ALAPLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇİMENOĞLU OLDU

1 Şubat 2014
924 kez görüntülendi

AK PARTİ ALAPLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇİMENOĞLU OLDU

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, “30 Mart tarihinde yapılacak olan Belediye seçimlerinde Alaplı Belediye Başkan adayımız mevcut Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu” dedi.

Candan, İlçe teşkilatını ziyaretinde yaptığı konuşmada, Alaplı Belediye Başkanlığı için 7 aday adayı olduğunu ancak içlerinden bir tanesine karar verildiğini söyledi.

30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Alaplı Belediye Başkan adayının Nevzat Çimenoğlu, olduğunu ifade eden Candan, şunları söyledi:

“Alaplı’da  7 tane aday adayı arkadaşımız vardı. Hepsi bir birinden  değerli insanlardır. Ama nihayetinde bir kişiye karar verilecekti. Genel merkezimiz de bir kişiye karar verdi. Oda mevcut Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu oldu. Alaplı’da daha çok yapacak işlerimiz var. Alaplının iktidar gücünü yanında hissetmesine ihtiyacı var. Bu gücü  bir Milletvekili olarak elimden gelen her türlü gayreti ve gücü göstereceğim. 30 Mart yerel seçimlerinde burada kendi rekorumuzu kırmak zorundayız. Bu zamana kadar yaptığınız en büyük desteği vermenizi istiyoruz. Biz var gücümüzle bu bölge için çalışacağız.”

Alaplı Belediye Başkanı ve Ak Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Nevzat Çimenoğlu,’da Ak Parti camiası birlik beraberlik içinde bir camia olduğunu belirterek, “Bu memlekete hizmet etmek için bir araya gelmiş olan hizmet aşkıyla yanıp tutuşan bir camiayız. Burada hepimiz hizmet etmek için varımızı yoğumuzu bir kenara bırakarak hizmet etmek için yola çıktık. Önümüzdeki 60 gün seçime kadar olan süreçte kapı, kapı dolaşarak Ak Partinin bayrağını tekrar en yüksek yere dikerek hizmetlere devam edeceğiz. Hep beraber çalışarak çok güzel sonuçlar alacağız.” dedi.

Ziyarette, Ak Parti Ereğli Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal,Gümeli Belde Belediye Başkan adayı Şinasi Bilgen Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır,Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz’da bulundu.

 

From MV. ERCAN CANDAN ALAPLI’DA, posted by Mustafa Kanca on 2/01/2014 (95 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

  1. burokrat dedi ki:

    “Yok aslında bir farkımız ama biz osmanlı bankasıyız diyor AKP” seçtiği adayla…daha ne olsun…Alaplı’nın dar saçma sapan siyasi kısırlığı yine devam edecek anlaşılan. Proje belediyeciliği yerini taraftar belediyeciliğine bırakıyor ki yazık…Alaplı yine kaybediyor. yine Alaplının saçma sapan akilleri saçma sapan bir seçim yapmış… yaptıkları tercihlerle şehrin nerede kaldığı belli. kafalarındaki Alaplı bu olsa gerek,dün nevzat başkana saydıranlar bugün kolkolallar, bu ne biçim dünya azizim.Bunların dünyasının farklı kuralları var anlaşılan, paralel dünya galiba. yakında paralel cennet cehennem var demesinler de :)

  2. burokrat dedi ki:

    Memleket ne kaybetmiş kimin umrunda… kime emanet zonguldak şehirleri.Buz pateni pisti yapacam deyip gecekondu terminal yapanlara emanet, geceleri köpek kovalayan insanların sığındıkları zabıta binalarına emanet, 10 tane ledli ışıkla Alaplıyı paris zanneden zavallılara emanet, çamurdan hergün kıyafet yıkayan annelere emanet, pazaryerieni geri getierecem diyerek seçim kazanan başkanlara emanet, 29 ekimde bitirecem dediği dükkanları 2 sene gecikmeli bitirebilen başkanlara emanet, ilçe başkanlığı seçimlerinde kaybeden kemal başkanlara emanet, şehrin girişini çıkışını kapatan vekillere başkanlara emanet, benzinliği iyi çalışsın diye yolun yerini değiştiren başkanlara emanet, ihale almak için partili olan inşaatçılara emanet, marinayı yok parasına birilerine peşkeş çeken başkanlara emanet, marinanın kiralanmasına karşı bi dolu laf edip seçimlerde başkanı destekleyen eczacılara emanet, belediyeye memur olsun diye alınan ziraat mühendislerine emanet, fen işleri müdürünün oğlunun yapı denetim şirketine emanet, saçma sapan kaldırımlar yapan teknikerlere emanet, eşleriyle birlikte çalışan teknikerlere emanet, sizce kime emanet….

Yorum Yaz