ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİ KAPTAŞ PAZARINI ZİYARET ETTİ

3 Mayıs 2015
741 kez görüntülendi

AK PARTİ KAPTAŞ PAZARINI ZİYARET ETTİ

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, partililer ile birlikte seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.


YOĞUN BİR KALABALIK EŞLİK ETTİ
Çaturoğlu’nun Cumartesi günü ilk durağı Kdz. Ereğli Kaptaş pazarı oldu. Çaturoğlu kendisine eşlik eden Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Kdz. Ereğli ve Alaplı’nın İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kdz. Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Duran ve kalabalık partili grubu ile birlikte anons aracından çalan müzikler eşliğinde pazaryerinde bulunan Cumartesi Pazarı ile cadde üzerindeki esnafları tek tek ziyaret etti, sorunlarını dinledi.
KAPTAŞ’TA FÖTR ŞAPKA TAKTI.
Ziyaretler çerçevesinde karşılaştığı bir vatandaşın fötr şapkasını alarak poz veren Çaturoğlu, “Yeni Türkiye’de de Zonguldak’a yapılan hizmetlerin aralıksız olarak devam edeceğini belirterek, “ Kaptaş’ta bulunmaktan ötürü son derece mutluyum. Buraya Kdz. Ereğli’nin başkenti derler. Kaptaş türküsü bilmeyen yoktur. Yaptığımız ziyarette Karşılattığımız manzara bizleri ziyadesi ile mutlu etti. 7 Haziran seçimlerinde bizleri büyük bir sınav daha bekliyor. Bu yolda bize destek verin, mahcup olmayacaksınız. 5 Milletvekili adayımız var, beşimizi de meclise gönderirseniz, bizi güçlü göndermiş olursunuz, bize sahip çıkın, Ankara’da bir kapınız olacak. Nitekim 13 yıllık AK Parti iktidarının kazanımlarını artırarak, 2023, 2073 hedeflerine ulaşacağız daha da artıracağız. Ben bu bölgenin evladıyım, partimize destek verin” ifadelerini kullandı.
VATANDAŞLAR TALEPLERİNİ İLETTİ.
Yaklaşık bir saati aşkın Kaptaş’ta kalarak, esnaflarla ve alış verişe gelen vatandaşlarla kucaklaşan Çaturoğlu yoğun ilgiyle karşılaşırken, vatandaşlar da yaşadıkları sorunlarla ilgili Çaturoğlu, Uysal ve Çakır’a taleplerde bulundu.
Burada halk dilinde pat pat olarak tabir edilen tarım zirai aracına da binen ve basın mensuplarına poz veren Çaturoğlu’nun “Bindim ama çalıştırmam. Biz hizmeti vatandaşa her şekilde ulaştırmasını biliriz” şeklindeki esprisi sıcak ve samimi ortamda gerçekleştirilen Kaptaş programında dikkat çeken en önemli ayrıntılardan biri oldu.

Yorumlar

  1. mustafa aksoy dedi ki:

    Alaplılıyım fakat orada ikamet etmiyorum. Siteniz her partiye eşit mesafede değil.neden avaba.farklı seslere neden yer verilmiyor.

Yorum Yaz