ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİ YÖNETİM KURULU HASTANEYİ ZİYARET ETTİ

24 Aralık 2013
583 kez görüntülendi

AK PARTİ YÖNETİM KURULU HASTANEYİ ZİYARET ETTİ

AK Parti  Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri , Alaplı Devlet Hastanesi yöneticilerini ve yatan hastaları ziyaret etti.

Yavuz, ziyarette yaptığı konuşmada, hastanede ki eksikleri bildiklerini bu eksikleri gidermek için gerekli çalışmalara başladıklarını söyledi.

Öncelikle doğum doktorunun hastaneye gelmesi için girişimde bulunduklarını ifade eden Yavuz, “Hastanenin gerek fiziki gerekse doktor yönünden eksikleri olduğunu biliyoruz. Öncelikle doktor sorunu çözmek için çalışma başlattık. En önemli eksiklerden biri olan doğum doktoru için girişimlerimiz oldu. Önümüzdeki günlerde inşallah hastanemize bir kadın doğum doktoru gelecek. Diğer bölümler içinde doktor talebimiz oldu. Hastanemizi daha modern bir hastane yapmak için teşkilat olarak her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

Hastane Başhekimi  Zülkifar Çelik de acilen kadın doğum doktoru ihtiyacı olduğunu belirterek, “2013 yılında hastanemizde 125 bin civarında hasta muayene olmuş. Bu gerçekten çok büyük bir rakam. Hastanemizde doktor eksiği vardı. Biz bir çok girişimde bulunduk. Bu konuda siyasetçilerimizden de destek bekliyoruz” dedi. –


From AK PARTİ YÖNETİMİ HASTANE ZİYARETİ, posted by Mustafa Kanca on 12/24/2013 (10 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz