ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİ’DE İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

4 Kasım 2013
761 kez görüntülendi

AK PARTİ’DE İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

 

CEM SÜRMENELİ – Ak Parti Alaplı İlçe Teşkilatında, Belediye Başkan aday adaylığının ardından İlçe Başkanlığı yarışı başladı.

Ak Parti Alaplı İlçe Başkanlığından istifa ederek Alaplı Belediye Başkan aday adayı olan Faruk Çaturoğlundan sonra boşalan İlçe Başkanlığı için 3 kişinin ismi ön plana çıktı. Vekaleten İlçe başkanlığı görevini sürdüren Yılmaz Can’ın yanı sıra Mustafa Yavuz ve Birol Şahin’in adı Başkanlık için geçtiği öğrenilirken son kararı Zonguldak Milletvekili Ercan Candanın vereceği belirtiliyor.

Yorumlar

 1. a.a dedi ki:

  Birol sahin esnaf kimligi ile bu işin ustesindeen gelir.yeni bir soluk kazandırır.

  Yılmaz Can ticaretinde olan dalgalanma ve basarızılık yüzünden kendi işlerinden alaplıya cok katkı saglayamaz.

 2. mehmet dedi ki:

  Bana göre en iyisi Mustafa Yavuz belediye meclisi üyesi iken de en aktif oydu. Bu işi en güzel yürütecek kişi olarak görüyorum.

 3. Ak partili dedi ki:

  Bildiğim kadarı ile Birol bey kongreden sonra istifa etmişti sonra hiç ortalıkta görülmedi partinin hiç bir etkinliğinde yoktu şimdi ilçe başkanı olacak öylemi :)))
  Mustafa beye gelince onunda Birol beyden ne farkı var.2009 da seçimin kaybedilmesine sebep olanlardan birtanesi Başkan adayını yalan yanlış bilgilerle her gün kavga edilmesine sebep olanlardan bir tanesi.Bana göre kim ne derse desin İlçe başkanlığı Yılmaz Can,nın hakkı çünkü yılmaz bey Partinin kurucularından o günden beride koşturuyor ne görev verildi ise elinden geleni yapmaya çalışıyor farklı aryışlara girip 2009,zu tekrar yaşatmasınlar yazık oluyorALAPLIya.

Yorum Yaz