ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİDEN MÜDÜRLERE ZİYARET

24 Ocak 2013
952 kez görüntülendi

AK PARTİDEN MÜDÜRLERE ZİYARET

Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Faruk Çaturoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Alaplı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Nilüfer Uzar , İlçe Müftüsü Mehmet Bektaş , Ziraat Bankası Alaplı Şube müdürü Vural Çapar’ı ziyaret etti.

Çaturoğlu, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk olarak İlçede hizmete acılan Alaplı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Nilüfer Uzar’ı ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzar, İlçede SGK açılmasıyla önemli bir eksiğin giderildiğini belirterek, artık vatandaşlar Ereğli’ye kadar gitmelerine gerek kalmadan işlerini burada halledebiliyorlar. Vatandaşlar SGK Müdürlüğünü açılmasından son derece memnunlar ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Alaplı Ak Parti İlçe Başkanı Faruk Çaturoğlu ise, İlçe teşkilatındaki arkadaşlarımızla birlikte sizleri ziyarete geldik. Bu hizmetin buraya açılmasında büyük emekleri gecen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan’a, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu’na ,Sivil Toplum kuruluşlarına, SGK İl Müdürümüze, bu hizmeti buraya kazandırdıkları için teşekkür ediyoruz. Biz Alaplı’daki yaşayan ve SGK ile direk ilgisi olan herkesin çok büyük hizmetler alacağını düşünüyoruz. Şu an için bir kısmı yapılan hizmetlerin önümüzdeki günlerde tamamı yapılacak” diye konuştu.

Çaturoğlu ve beraberindekiler daha sonra Alaplı İlçe Müftüsü olarak atanan Mehmet Bektaş’ı makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Daha sonra Ziraat Bankası Alaplı şubesine geçen heyet banka müdürü Vural Çapar’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

ALBUM ADI AK PARTİDEN MÜDÜRLERE ZİYARET, Fotograf Mustafa Kanca on 1/24/2013 (45 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz