AK PARTİLİ KADINLAR BİR ARAYA GELDİ
![AK PARTİLİ KADINLAR BİR ARAYA GELDİ](http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/themes/yenitema/timthumb.php?src=http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/uploads/2015/04/ak-kadınlar.jpg&w=332&h=250)
AK Parti Alaplı İlçe Başkanlığı’nda, kaynaşma toplantısı düzenlendi.
İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun, burada yaptığı konuşmada, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesi Ereğli İlçe Kadın Kollarıyla kaynaşma toplantısı organize ettiklerini söyledi.
Kadın kollarının, bu seçimde kapı kapı dolaşarak AK Parti için oy isteyeceğini ifade eden Uzun, şöyle konuştu:
“4 milyon kadın üyesi ile bütün dünyaya örnek olan partimiz, kadın milletvekili sayısını artırarak, kadınlarımızın aktif siyaset yapmasının da önünü sonuna kadar açmıştır. Zonguldak’ta partimizden 1 kadın milletvekili adayı olması bizler de ayrı bir sevinç yaratmıştır. Hep birlikte çalışarak inşallah 4. sıra adayımız Emine Çift kardeşimizi de TBMM’ye göndereceğiz.”
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.