ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİ’NİN BU LİSTESİ ÇOK KONUŞULUR….

16 Şubat 2014
857 kez görüntülendi

AK PARTİ’NİN BU LİSTESİ ÇOK KONUŞULUR….

CEM SÜRMENELİ – 30 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlere 50 gün kala Ak Parti Alaplı İlçe teşkilatı Belediye Meclis adaylarını belirleme çalışmalarında son aşamaya gelindiği öğrenildi.

Yaklaşık 10 gündür Belediye meclis adaylarını belirlemek için gece-gündüz çalışan Ak Parti İlçe teşkilatı listeye son şeklini verdi. Genç isimlerin  yer aldığı listede Mehmet Yaman ve Kemal Ersöz’ün liste dışında kaldığı öğrenilirken İbrahim Şengün’ün kontenjandan listeye girdiği belirtildi.Liste’de 7.sıraya kadar aday isimlerinin belirlendiği 8,9,10 ve 11 sıralara hiç bir aday adayını girmek istemediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Son yapılan listede Belediye Meclis adayları şu isimlerden oluştuğu öne sürüldü:

1-Hüseyin Öztürk,

2-Melek Bozkurt,

3-Yüksel Koçak,

4-Yaşar Karacan

5-Recep Erdoğan,

6-İsmail Soyyiğit,

7-Vural Özler listede yer bulan isimler.

Ak Parti İlçe teşkilatının Pazartesi veya Salı günü Belediye Meclis aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna teslim edeceği ifade edildi.

Yorumlar

  1. yaman dedi ki:

    Sayın Editör : tesbitlerin doğrudur eskileri başkan yavuz silmiş ve Yeni GenÇ arkadşlarla devam edeceğini karar kılmış hayırlı olsun diyelim .bizde dinlenmesini biliriz madem böyle.

  2. abdullah korkmaz dedi ki:

    Genclerin onunun acilmasi ne kadarda guzel bisey bunu niye sindiremiyolar anlamis degilim.ustelik hepsi egitimli kisiler buyuklerin de tecrubeleriyle destek olduklarinda eminm guzel seylet ortaya cikar.o kotuklar nasil biseyse oturan kalkmak bilmiyo artik yeter genclerin onunu acalim diyen yok hala listede yer isyeyenler olmadiginda da gonul koyup saf degisterenler….

Yorum Yaz