ALAPLI HABERLERİ

AK PARTİ’YE ORMANLI DA SEVGİ SELİ 

9 Ağustos 2014
655 kez görüntülendi

AK PARTİ’YE ORMANLI DA SEVGİ SELİ 

 

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, 10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için İlçeye bağlı Ormanlı belde halkından destek istedi.

Haftada bir Cuma günleri Ormanlı Beldesinde kurulan halk pazarında esnaf ve vatandaşı ziyaret ederek yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Başkan Çakır’a, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri,  parti yönetim Kurulu üyeleri ve Kadın Kolları da eşlik etti.

 

ORMANLI ESNAFLARINI TEK TEK GEZDİ

Ormanlı’da bulunan tüm esnafları ve yolda karşılaştığı vatandaşlarla tek tek tokalaşan ve sorunlarını dinleyen Çakır, vatandaşların talep ve isteklerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

Çakır burada yaptığı konuşmada, Ormanlı’ya AK Parti olarak büyük önem verdiklerini belirterek, “Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu günden bu yana, bildiğiniz gibi ilk defa halkın seçtiği bir cumhurbaşkanı ile yönetilme şansı yakaladık. Ülkemizin geleceği ve aydınlık yarınlar için 10 Ağustos’ta tüm Türkiye’de olacağı gibi ve 30 Mart seçimlerinde Kdz. Ereğli ilçesinde olduğu gibi sandıklar yine patlayacak ve ilk turda sandıktan Genel Başkanımız, Başbakanımız, Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan rakiplerine büyük bir fark atarak çıkacaktır. İnşallah Pazar günü Umudumuz o ki, Türkiye için hayırlı bir sonuç tecelli edecek ve başbakanımız, cumhurbaşkanı seçilecektir” dedi

 

BAŞBAKAN’A DESTEK BEKLİYORUZ

Gittikleri her yerde adeta Başbakan Erdoğan’a sevgi seli ile karşılaştıklarını da kaydeden Çakır sözlerini şöyle tamamladı:

“Tüm hemşerilerimizden Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini bekliyoruz. Kendisini Ereğli olarak yalnız bırakmadan Türkiye ortalamasının üzerinde bir oyla Cumhurun Başkanı seçeceğiz. Başbakanımız, cumhurbaşkanı olması durumunda, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada herkesi kucaklamaya devam edecektir.  Ülkemizin aydınlık geleceği için büyük önem taşıyan cumhurbaşkanlığı seçiminde vatandaşlarımızdan sandığa gitmelerini özellikle istiyor, görevlerini ifa etmeleri gerektiğine inanıyorum.  12 yıldır ülkeyi en iyi şekilde yöneten bu iktidarın liderinin Cumhurbaşkanı olmaz vakti, zamanı gelmiştir”

 

Çakır’ın Ormanlı’ya gerçekleştirdiği ziyarette beraberinde, Zonguldak İl Genel Meclis Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ayhan Taşdelen, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hasan Pınarcık, Parti yönetim kurulu üyeleri ile Kadın Kolları yöneticileri de hazır bulundu.

AK PARTİ ORMANLI ZİYARETİ (5)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz