ALAPLI HABERLERİ

AKBAHARAT AKTAR AÇILDI

14 Kasım 2012
1.645 kez görüntülendi

AKBAHARAT AKTAR AÇILDI

Alaplı’da Akbaharat Aktar şubesi törenle açıldı.

Zonguldak ve Ereğli’de şubeleri olan Akbaharat Aktar Alaplı’da şube açtı.

Dün saat 13.00’te yapılan açılış törenine Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Şerafettin Kocaman, Belediye Meclisi üyeleri Sefa Çakır, Dürdane An Köse,  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İşyeri sahibi Vahap Akbulut ” Bundan böyle değişk dükkanlarda ayrı ayrı bulabileceğiniz malzemeleri tek dükkanda bulabileceksiniz. Ayrıca sattığımız ürünlerin çoğu %100 yerli ürün olup Tarım ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. dedi.

Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu’da yaptığı konuşmada Ben bu işyerini Alaplı’ya Açan Vahap beye teşekkür ediyorum.Alaplı her ne kadar  ekonomik olarak sıkıntıda isede günden güne gelişen bir ilçe. bu işyeri dizaynı ile Alaplı’daki diğer dükkanlarada örnek olur. Hayırlı uğurlu olsun diyorum dedi.

Açılış Kuranı okunduktan sonra duası ilçe müftü vekili O.Fatih Eryiğit tarafından yapıldı.Dükkanın açılışını yaptıktan sonra misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Akbaharat Aktar’da bitkisel çaylardan kuvvet macunlarına, her çeşit baharatttan,şifalı bitkilere kadar yüzlerce ürüne sahip olan dükkanda VHP ürünlerinin her çeşidi satılmaktadır


ALBUM ADI AKBAHARAT AKTAR AÇILIŞI, Fotograf Mustafa Kanca on 11/14/2012 (71 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


AKBAHARAT AKTAR AÇILDI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. süper böyle bir kriz ortamında böyle bir etkinlik böyle bir yatırım yapan değerli genc ve güvenilir işadamımız sevgili kardeşimizi kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyoruz

Yorum Yaz