ALAPLI HABERLERİ

AKMANDAN MÜJDELER…

10 Ekim 2015
759 kez görüntülendi

AKMANDAN MÜJDELER…

Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Ayhan Akman, 2016 yılında köylerimize çocuk parkı ve durak yapmak için çalışma başlattıklarını bildirdi.

Akman, gazetecilere yaptığı açıklamada, Öncelikli olarak hangi köyün ne noksan işi kalmışsa bunları tespit ederek çalışma yapacaklarını söyledi.

13 yıldır Alaplı Köylerinde çok büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Akman, şöyle konuştu:

“Bu yıl fındık hasat zamanında köylerin nüfusunun armasıyla birlikte çöp sorunu yaşanmaya başlandı. Bu sorunun bir daha yaşanmaması için çöpleri artık müteahhit firma değil kendi özel idareye bağlı araçlarla haftada 2 yada 3 gün alacağız. Ak Parti iktidarının 13 yıldır Alaplı köylerine verdiği hizmetler ortadadır. Bu hizmetleri bundan sonraki yıllarda da artırarak devam etmek istiyoruz. Köylerimizdeki 80 tane su deposunu fayans döşettirdik. Hangi köye gidersek gidelim halkımız bizden artık çocuk parkı istiyor. 2016 yılında tüm köylerimize çocuk ve otobüs durakları kazandıracağız. Sayın Başbakanımız bununla ilgi Zonguldak’a ek ödenek gönderdi. İnşallah 2016 yılında her köyümüze çocuk parkı ve otobüs durağı yapacağız. Şu an için öncelikle köylerimizde yarım kalan işleri bitirmek için çalışıyoruz. Muhtarlarımızdan gelen talepler doğrultusunda eksik kalan parke, beton yol, yağmur kanalları ve kanalizasyon çalışmalarına hız vereceğiz. Alaplı- Mollabey alternatif yol çalışmalarını 2016 yatırım programına alınacak. İnşallah bu yolda önümüzdeki yıl tamamlanarak hizmete açılacak.”

Yorumlar

  1. kan dedi ki:

    seçim zamanımı aklınız başınıza geldi seçimden sonra gene yapılmayan sözleri vermeyin siz kaç dönemdir il genel meclis üylindesiniz ne yaptınki bu vadleri yazıyoesun insan biraz utanır be bu seçim akpnin sonu olacak ertık size güle güle

Yorum Yaz