ALAPLI HABERLERİ

AKTİF SİYASETİ BIRAKTIM DOKTORLUĞA DÖNÜYORUM

1 Nisan 2014
552 kez görüntülendi

AKTİF SİYASETİ BIRAKTIM DOKTORLUĞA DÖNÜYORUM

CEM SÜRMENELİ – Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Aktif siyaseti bırakıyorum. Bundan sonra doktorluk mesleğime devam edeceğim” dedi.

Çimenoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Alaplı Belediye Başkanlığını kazanan Nuri Tekin, arkadaşımız Alaplı’ya en iyi şekilde hizmet edeceğini inandığını söyledi.

Bundan sonra sade bir vatandaş gibi Ak Partiye hizmet etmeyi düşündüğünü ifade eden Çimenoğlu, şöyle dedi:

“Alaplı halkımıza elimizdeki imkanlarla 5 yıl boyunca en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Son 3 yıldır Belediyemizin bütçesi hep artı ile gitti. Belediye bütçesini aldığımda yıllık net bütçe gelirimiz 7 milyon 250 bin lira idi. 2014 yılı itibariyle görevimi devrederken 12 milyon 750 bin Lirayla devir ediyorum.Bu güne kadar hep eksi ile giden belediye bütçesi son 3 sen artıya döndürerek devir ediyorum. Alaplı Belediyesi tarihinde ilk defa Belediyeden emekli olan işçilerimizin kıdem tazminatlarını peşin ödeyerek buradan ayrılıyorum. Belediye bütçesini çok güzel idare ettik. Gelir giderlerimizi hesaplarımızı yaparak bundan sonraki yatırımlarımızı programladık. Belediye Başkanlığını kazanan arkadaşımızda gayet iyi çalışacaktır. Hiçbir Belediye Başkanı ben yatayım hizmet yapmayım diye gelmez. Gelen bir taşta ben koyayım, hizmet edeyim diye gelir. Nuri Tekin arkadaşımızda Alaplı için elinden gelen çabayı göstereceğine inanıyorum. Alaplı her şeyin en güzeline laiktir. Ben bundan sonraki aktif siyasi çalışmamı noktalıyorum. Doktorluk mesleğime geri döneceğim. Ak Parti’ni bir neferi olarak sade bir vatandaş gibi partime hizmet etmeye devam edeceğim. Gençlere ağabeylik yapacağım. Bana destek veren tüm Alaplılara sonsuz teşekkür ediyorum.”

AA

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz