ALAPLI HABERLERİ

AKTİF SPOR KULÜBÜ HAMZA YERLİKAYA’YI ZİYARET ETTİ.

18 Nisan 2013
571 kez görüntülendi

AKTİF SPOR KULÜBÜ HAMZA YERLİKAYA’YI ZİYARET ETTİ.

Alaplı Aktif spor kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz, Güreş Federasyonu Başkanı Hamza YerlikayA’ı ziyaret etti.

Yerlikaya, makamında gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, Aktif spor kulübü bölgede genç güreşçiler yetiştirmede önemli mesafeler kat ettiğini söyledi. Zonguldak’a federasyon olarak her türlü desteği verdiklerini anlatan Yerlikaya, “Zonguldak’tan bizleri ziyaret gelen başkan ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Alaplı’da genç güreşçiler yetişmeye ve alt yapının oturduğunu görüyoruz. Federasyon olarak genç güreşçilerimize her türlü desteği vermeye hazırız. İlk etapta onlara spor kıyafetleri yollayacağız. Alaplı’yı yakından tanıyan biriyim. Özelikle yağlı güreşleriyle tanınan bir İlçemiz, bu yıl yapılacak yağlı güreşlere gelmek istiyorum.”şeklinde konuştu.

Alaplı Aktif Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz, ise, “Güreş federasyonun ve başkanımızın bize verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Tarihi Alaplı yağlı güreşlerine başkanımızı görmekten onur duyacağız” dedi.

Ziyarete, Alaplı Aktif Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz, Güreş Antrenörü Yasin Şahin, Aktif spor kulübü yöneticisi iş adamı Mustafa Atmış ve yağlı güreş duayeni Hakkı Yiğit katıldı.

ALBUM ADI GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI HAMZA YERLİKAYA ZİYARET, Fotograf Mustafa Kanca on 4/17/2013 (11 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz