ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI BELEDİYESİNİ ALACAĞIZ

18 Mart 2014
548 kez görüntülendi

ALAPLI BELEDİYESİNİ ALACAĞIZ

CEM SÜRMENELİ – MHP Alaplı Belediye Başkan adayı İsmail Altay, 17 Aralık skandalından sonra halkın MHP’ye olan güvencesi günden güne bir çığ gibi arttığını bildirdi.

Altay, gazetecilere yaptığı açıklamada, MHP’nin Alaplı Belediye Başkan adayı olarak MHP’li kardeşlerimizden partilerini desteklemelerini istediklerini söyledi. Alaplı Belediye Başkanlığını kazanacaklarını inandıklarını ifade eden Altay şunları söyledi:

“Mensubu olmaktan gurur duyduğum ve aynı zaman da Alaplı Belediye Başkan adayı olduğum MHP’nin yükselişine katkıda bulunmak beni ziyadesiyle onurlandırmıştır. Biz MHP olarak Alaplı Belediyesine adayız.Belediyeye alacağımızdan da hiç ama hiçbir şüphemiz yoktur.Bu kadar emin olmamın sebebi iktidar partisini içinde olduğu yolsuzluk iddiaları ve Nevzat Çimenoğlunun iktidarı partisi belediye başkanı olarak yetersiz kalışıdır.CHP’ye gelecek olursak, Sayın Başbakanında iddia ettiği gibi Sayın Kılıçdaroğlunun kasetlerin ürünü bir lider olduğu şaibesidir. 17 Aralık daki kaset skandalında ABD büyük elçiliğinde onuruna verilen yemektedir.Bu kadar tesadüf olmasa gerek diye düşünüyorum.Onun için her aklı selim seçmen MHP’yi tercih etmesi daha doğrudur.  Kendi pisliklerini üzerlerinden atamamış olanların MHP’ye şaibe altında bırakmak isteyenleri manidar bulmakla birlikte gündüzleri farklı, geceleri farklı hava çalanların ne hakları nede yüzleri vardır.Ben her zaman söylüyorum benim geçmişim bellidir.Allahıma çok şükür yüzümün kızaracağı hiçbir şey yoktur.Diğer adaylar arabalarından anons ettirdikleri gibi dürüstlük anonslarla değil yaşam şekliyle olur.Benim geçmişim geleceğimin teminatıdır.Artık MHP güçlü bir şekilde vardır.Başka bir partiyi temsil etmek mecburiyetinde değilsiniz.Alaplı Belediyesi güvenilir ellerde olsun diyor sanınız artık söz sizde.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz