ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI EREĞLİ YOLUNDA HEYELAN

20 Haziran 2015
677 kez görüntülendi

ALAPLI EREĞLİ YOLUNDA HEYELAN

Ereğli ilçesinde gece saatlerinde meydana gelen heyelan sebebiyle yolu kapatan çamur, sabaha kadar yapılan çalışmalarla temizlendi. Yolun tek şeridi yeniden trafiğe kapanırken çamura saplanan bir arabada maddi hasar meydana geldi.

Ereğli Alaplı Karayolunda Göktepe altı mevkiinde gece saatlerinde meydana gelen heyelan sebebiyle yolu kapatan çamur, sabaha kadar yapılan çalışmalarla temizlendi. Yolun tek şeridi yeniden trafiğe kapanırken çamura saplanan bir arabada maddi hasar meydana geldi.

Dün gece saatlerinde Zonguldak-İstanbul karayolunun Ereğli ile Alaplı arası Göktepe mevkisinde meydana gelen heyelan sebebiyle yol trafiğe tamamen kapanmış ve bir otomobil çamura saplanmıştı. Olay yerine gelen Karayolları ekiplerinin gece başlattığı açma çalışmaları, sabah saatlerinde tamamlandı. Çamura saplanan otomobil de kurtarıldı ancak sabah yeniden meydana gelen heyelanla yolun bu kez tek şeridi kapandı. Yoldan geçen 16 ZD 741 plakalı otomobil, yola akan çamura çarptı. Arabada maddi hasat oluştu. Trafik tek şeritten kontrollü olarak verilirken yolda önlem

alındı.

göktepeee

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz