ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI KENT KONSEYİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

14 Haziran 2014
597 kez görüntülendi

ALAPLI KENT KONSEYİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Alaplı Kent Konseyi Yürütme Kurulu ilk toplantısı yapıldı.

5 Haziran Perşembe günü yapılan olağan genel kurulda göreve seçilen  Alaplı Kent Konseyi’nin Başkan ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Alaplı Belediye Başkanı  Nuri Tekin’in  katılımıyla ilk toplantısını yaptı.

Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, Konsey’in yapacağı çalışmalarla ilgili olarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kent Konseyi’nin yeni Başkan ve Yürütme Kurulu Üyelerine başarılar diledi.

5 Haziran Perşembe günü yapılan olağan genel kurulda göreve seçilen Alaplı Kent Konseyi’nin Başkan ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Alaplı
Belediye Başkanı  Nuri Tekin’in katılımıyla ilk toplantısını yaptı.
Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, Konsey’in yapacağı çalışmalarla ilgili olarak karşılıklı fikir alışverişinde
bulunuldu. Belediye Başkanı  Nuri Tekin, Kent Konseyi’nin yeni Başkan  ve Yürütme Kurulu Üyelerine başarılar diledi.
Kent Konseyi genel sekreterliğine İzzet Gündoğdu yeniden seçildi.
Alaplı Kent Konseyi Başkanı İsmail Korkut’da ,Hiç bir görüş farkı gözetmeksizin Alaplımıza en aktif ve faydalı olabilecek yürütme kurulu arkadaşlarımızla yola çıktık. Genel kurul bu görevi bize verdi.Kent konseyinin amacı bulunduğu yerdeki belediyeye yardımcı olmak. Biz Alaplı’da yaşayan halkımızın görüş ve isteklerini makul çerçevede belediyemize rapor halinde bildireceğiz.
Konseyi’nin temel amacının bulunduğu yerleşim biriminin gelişip kalkınması için proje üretmek olduğuna işaret ederek, “Kent Konseyi’nin yeni yönetimi olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Sadece sorunları kamuoyu gündemine taşımakla kalmayıp, bu sorunların çözümü için de önerilerimizi ortaya koyacağız. Sayın belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz” Dedi.
Korkut , önümüzdeki günlerde toplanıp komisyonları belirleyeceklerini de sözlerine ekledi


KENT KONSEYİ BAŞKANI İSMAİL KORKUT paylaşan: kanca67


From KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI, posted by Mustafa Kanca on 6/12/2014 (20 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz