ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

26 Ekim 2012
967 kez görüntülendi

ALAPLI PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Alaplı’da Kurban Bayramı  dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Alaplı Hükümet Konağı Bahçesinde  düzenlenen programda,  Zonguldak milletvekili Ercan Candan, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, , Alaplı Garnizon Komutanı vekili , Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, daire müdürleri ile vatandaşlar bayramlaştı.

Protokol üyeleri, Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Alaplı İtfaiye Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret etti.

Alaplı’da resmi bayramlaşma töreni saat 14:30′da Alaplı Hükümet Konağı Bahçesinde yapıldı. Bayramlaşma törenine Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç Ak Parti  Zonguldak Milletvekili Ercan Candan,   Alaplı Garnizon Komutanı vekili, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, ile daire amirleri, siyasi parti yöneticileri ve meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı.

Alaplı Müftü vekili Osman Fatih Eryiğitin yaptığı dua ile buradaki bayramlaşma sona erdi. Çay  Bahçesindeki bayramlaşmanın ardından protokol üyeleri Alaplı İlçe emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.  Yıldıray Malğaç başkanlığındaki heyet, bayram olmasına rağmen görevlerinin başında bulunan polislerin bayramını kutladı. İlçe protokolü polis merkezinden sonra Alaplı Belediyesi itfaiye amirliğini ve  Alaplı İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı’nı ziyaret etti. Resmi törenle karşılanan heyet, burada subay, astsubay, er ve erbaşların bayramını kutladı.


ALBUM ADI ALAPLI’DA BAYRAMLAŞMA, Fotograf Mustafa Kanca on 10/25/2012 (100 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


ALAPLI PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz