ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI TSO 104 ÜNİTE KAN BAĞIŞI YAPTI

12 Eylül 2013
636 kez görüntülendi

ALAPLI TSO 104 ÜNİTE KAN BAĞIŞI YAPTI

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odasınnın düzenlemiş olduğu kan bağışında 104 ünite kan toplandı

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Kızılay Alaplı Şubesi iş birliğiyle kan bağışı kampanyası düzenlendi. Düzenlenen kampanyada 104  ünite kan bağışı toplandı

 

Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak  gazetecilere yaptığı açıklamada, Bu yıl kan bağışı kampanyasını 7. düzenlediklerini ifade ederek, kan bağış kampanyasını Alaplı Merkez Camisi’nin önünde düzenlendiklerini ve ilginin çok olduğunu söyledi.

Herkesin her an kana ihtiyacı olduğunun altını çizen Ocak, “Kan bağışı kampanyasını geleneksel hale getirdik. Toplanan kanların ihtiyaç sahiplerine gitmesi bizleri son derece mutlu etti” diye konuştu.Bağışta bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kızılay Alaplı Şube Başkanı Hayri Yiğit ise, 8 yıldır. Alaplı TSO ile kan bağışı düzenlediklerini söyledi. İlçede düzenlenen kampanyalarda halkın büyük desteği olduğunu ifade eden Yiğit, Ramazan ayında kan sıkıntısı yaşandığından dolayı ramazan ayı ve fındık mevsiminden sonra ilk kampanyada  TSO ile birlikte kan bağışı kampanyası düzenlendi. Vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz