ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI TSO BAŞKANI OCAK, ÖVDÜ…

1 Temmuz 2015
696 kez görüntülendi

ALAPLI TSO BAŞKANI OCAK, ÖVDÜ…

Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel iftar yemeği düzenlendi.

 

Alaplı Yılmazlar Düğün Salonunda düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, Oda ve dernek başkanları, İl genel ve belediye meclis üyeleri, Alaplı TSO üyeleri iş adamları ve esnaflar katıldı.

 

İftar programında konuşan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, ilçede yaptığı çalışmalardan dolayı Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e teşekkür etti.

 

Ocak, “ Öncelikle Alaplı’da yaptığı çalışmalarından ötürü Belediye Başkanımız Nuri Tekin’i tebrik ediyor ve çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz. Ardından Alaplı’nın evladı olan AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk çaturoğlu’na Ankara’da başarılar diliyoruz. İnşallah muvaffak olur. Başarılı olacağına yürekten inanıyoruz. Alaplı’da güzel işler yapılması adına hepimiz elimizi taşın altına koyacağız ve gerek belediye başkanımız, gerekse milletvekilimiz kol kola Ankara’da önemli çalışmalar yapacaklar.” dedi.

 

Alaplı’dan seçilen Zonguldak Milletvekili olan Faruk Çaturoğluna çıkmış olduğu bu kutsal yolda başarılar dilediğini ifade Ocak, “İnşallah değerli Belediye Başkanım ve Milletvekilim kol kola vererek Alaplı’yı hak ettiği yere taşıyacaklarına Alaplı’nın bu zamana kadar kırılamayan kabuğunu kırarak bundan sonraki zamanda da TSO ve diğer sivil toplum kuruluşları ile birlikte hep beraber Milletvekilimizle, Belediye Başkanımızla ve Odalarla birlikte istişare ederek daha güzel hizmetler yapacağımızdan eminim Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor iyi akşamlar diliyorum.” diye konuştu.

 

İftar programı Alaplı Müftüsü Mehmet Bektaş’ın yemek duası ile sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz