ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI’DA ELEKRTİK KESİNTİLERİ ESNAFI BEZDİRDİ

29 Aralık 2015
879 kez görüntülendi

ALAPLI’DA ELEKRTİK KESİNTİLERİ ESNAFI BEZDİRDİ

 

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde son zamanlarda yaşanan elektrik kesintileri esnafı olumsuz etkilerken, yetkililerden soruna çözüm bulunması isteniyor.

İlçede hiçbir bilgilendirme yapılmadan elektrik kesintilerinin yaşandığını öne süren Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, bu durumunn esnafı mağdur ettiğini belirterek, yetkililerden soruna çözüm bulmasını istediklerini söyledi.

Bu konuda esnaflardan kendilerine sürekli şikayetler geldiğini belirten Gelgeç, “ İlçemizde son zamanlarda yaşanan elektrik kesintileri esnaflarımızı zor durumda bıraktı. Kar ve fırtına olmadığı halde yaşanan elektrik kesintilerini anlamış değiliz. Hiçbir bilgilendirme yapılmadan yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle esnaflarımızın elektronik araç ve gereçleri de zarar görmektedir. Bu konu ile ilgili görüşebileceğimiz bir merci’nin de olmaması bizleri sıkıntıya sokmaktadır. 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde sık sık elektrik kesintilerinin yaşanması düşündürücüdür.  Ben yetkililerden bu soruna çözüm bulmalarını istiyorum” dedi.

muharrem gelgeç

 

Yorumlar

  1. serap dedi ki:

    sadece esnaf mi herkes sikayetci.kac kisinin kombisi yandi buyuzden kac kisinin makinalari arizalandi.bu kadar olmamali az yagmur yagar ruzgar bile yokken elektrik gider su gider.koylerde bile bu kadar deil

Yorum Yaz