ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI’DA FIRTINA ZARAR VERDİ

4 Aralık 2012
588 kez görüntülendi

ALAPLI’DA FIRTINA ZARAR VERDİ

Alaplı’da etkili olan fırtına nedeniyle işyerlerinin çatıları uçtu, ağaçlar devrildi

Sabah saatlerinde başlayan yağışla birlikte etkili olan fırtına nedeniyle Karşıyaka Mahallesinde bulunan Fiskobirlik binasının çatısı uçtu. Çarşı merkezinde ağaçlar devrilirken bazı işyerlerinin reklam tabelaları araçların üzerine devrildi.

Alaplı Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Müdürü Mesut Bozkurt, yaptığı açıklamada, ofiste oturduğumuz sırada büyük bir gürültü duyduklarını dışarı çıkıp baktığımızda binanın çatısını uçtuğunu gördük. Her hangi bir can kaybı yok. Elektriklerimizde kesildi. Çatıyı kapatmak için çalışacağız dedi.

Öte yandan Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın ise, fırtına nedeniyle 110 yangın hattına çok sayıda yardım telefonu geldiğini söyledi. Gelen ihbarları değerlendirdiklerini ifade eden Taşkın, Fırtına ve yağmur nedeniyle itfaiye müdürlüğü olarak tüm her ihbarı değerlendirerek en kısa sürede ulaşmaya çalışıyoruz.

Çatısı uçan iş yerlerimiz var. Ayrıca çok sayıda reklam tabelasının araçların üzerine devrilmiş. Çarşı merkezinde yola ağaçların yıkıldığına dair ihbarlar geliyor. Hepsini müdahale etmeye çalışıyoruz. Gece boyunca ekibimiz hazır bekletilecek dedi.


ALBUM ADI ALAPLI’DA FIRTINA ZARAR VERDİ, Fotograf Mustafa Kanca on 12/04/2012 (14 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz