ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI’YA İKİ ANTRENÖR ATANDI

22 Ocak 2013
540 kez görüntülendi

ALAPLI’YA İKİ ANTRENÖR ATANDI

Alaplı Gençlik Hizmetleri ve Spor  Müdürlüğü kadrosunda çalışmak üzere iki antrenör atandı.

Güreş antrenörlüğüne atanan Yasin Şahin ve  Tekvando antrenörlüğüne atanan Cem Uzun Alaplı kaymakamı Yıldıray Malğaç’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Malğaç  Alaplı’da sporun gelişmesi için destek vereceklerinin amaclarının Alaplı’ya Gençlik Merkezi kazandırmak olduğunu  ifade etti.

Göreve başlayan iki antrenöre  çalışmalarında başarılar diledi.

Alaplı Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Vekili Mustafa Öztürk, ilçeye güreş ve tekvando antrenörü atandığını bildirdi.

Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, Alaplı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesine atanan iki antrenörün görevine başladığını belirtti.

İlçede sporun her dalının gelişmesi için gayret ve özveri gösterdiklerini ifade eden Öztürk, şunları kaydetti:

“Güreş ve tekvando branşlarında iki antrenör atandı. Özellikle okul çağında bulunan gençlerimizi spor yapmaya ve bu kursları katılmaya davet ediyoruz. Kurslarımız nezih ve sıcak bir ortamda spor salonunda devam etmektedir. Kayıt yaptırmak isteyen gençlerimizi salonumuza bekliyoruz. Sağlık için sporu hayatımızdan eksik etmeyelim.”

Yorumlar

  1. Mehmet GÖKAY dedi ki:

    Gelecek kuşaklar bu spora gönüllü kardeşlerimiz adına bir kazanımdır iyi bir şekilde değerlendirebilmek ve ilçemizi her alanda temsil edebilmek büyük gurur ve övünç kaonağımız olacaktır Hayırlı olsun sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum.

Yorum Yaz