ALAPLI HABERLERİ

ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET TÖRENİ

4 Haziran 2015
1.227 kez görüntülendi

ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET TÖRENİ

Alaplı Anadolu Lisesi mezuniyet gecesi okulun bahçesinde  yapıldı

Alaplı Anadolu Lisesi  14 . dönem olarak  mezunları arasına 84 kişiyi daha kattı. Bugüne kadar 14 yılda 1200 kişi okuldan mezun oldu.

Mezuniyet törenine Alaplı protokolünden  kimse katılmadı.  Milli eğitim şube müdürü Suat Günay törene geldi.  okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler. veliler   katıldı

Mezun olacak öğrenciler sırayla tören alanına   alındıktan sonra saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

Okul Müdürü vekili Ersin Atlıhan bir konuşma yaptı. Atlıhan; Eğitim öğretim yılının sonuna yaklaştığımız bu günlerde, geriye dönüp baktığımızda okulumuzda başarılı çalışmaların yapıldığını görmekteyim. 2014-2015 faaliyetlerinde büyük başarılar elde ettiğimiz eğitim yılı olarak hafızalarımızda yer alacaktır.  Bütün bu çalışmalarda emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve okul aile birliği üyelerime ve siz değerli velilerimin telaşı ve heyecanı daha başka ve daha anlamlı. Çünkü sizler Anadolu Lisesi’nden mezun olacak 84 mümtaz öğrencinin velilerisiniz. Dedi

 

Okulun yeni mezunları önümüzdeki yıl mezun olacak öğrencilere eğitimdeki devamlılığı sembolize eden bayrak ve flama tesliminde bulunuldu.

Tören çerçevesinde, okulun il ve ilçe çapında dereceye giren öğrencilere plaket, yarışma ve etkinliklerde başarılı olmuş öğrencilere başarı belgeleri verildi.

Ardından dört yıllık lise maratonunu ilk üç sırada tamamlayan, 2013–2014 Öğretim Yılı okul üçüncüsü Ayşe Demirtaş, okul ikincisi Esra Tosun, okul birincisi Kadir Yanıkoğlu’na   Milli eğitim  şube müdürü Suat Günay  tarafından başarı plaketleri verildi. Okul birincisi olan Kadir Yanıkoğlu  ismini okulun on dördüncü dönem  mezunları adına kütüğe çaktı ve duygularını anlatan bir konuşma yaptı.

Öğrenciler okulda geçirdikleri dört koca yılı ve okuldan ayrılışlarını mezuniyet belgeleri ile taçlandırdı.

Okul öğrencilerinin kurmuş olduğu orkestra ekibi  güzel parçalarla dinleyenlere ve öğrencilere güzel vakit geçirtti.

Öğrencilerin mezuniyet belgeleri verildi. Daha sonra öğrenciler hep beraber keplerini havaya attılar.

Havai fişek gösterileri ile program sona erdi

anadolu m

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz