ALAPLI HABERLERİ

ANKETLERDEN YAZICIOĞLU ÇIKTI

1 Şubat 2014
793 kez görüntülendi

ANKETLERDEN YAZICIOĞLU ÇIKTI

CEM SÜRMENELİ – Saadet Partisi genel merkez tarafından Alaplı’da yaptırılan telefon anketinde Yazıcıoğlu’nun ismi çıktı.

 

30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmalarını sırasında  Saadet Partisi, Alaplı’da telefonla yaptırdığı anket’te ilginç sonuçlar ortaya çıktı. 2 bin 500 kişiyle yapılan telefon anketinde Saadet Partisinde Alaplı Belediye Başkan adayı kimi görmek isterseniz soruldu. Ankette 5 kişiyle birlikte ismi bulunan Muharrem Yazıcıoğlu’nu yüzde 65 civarında oy aldığı bildirildi.

Anket sonuçlarını ardından Muharrem Yazıcıoğlu’nun ne karar vereceği merakla beklenirken, Ak Parti adayı Nevzat Çimenoğlu ve CHP adayı Nuri Tekin zorlayacak tek aday olarak görülüyor. Birçok vatandaş ise, Muharrem Yazıcıoğlunun seçimleri kazanacak güçte olduğu Alaplı’da yeni yüzlerin olması gerektiğini vurguladılar.

muuuuu

Yorumlar

  1. alaplılı dedi ki:

    alaplı halkının böylesine teveccüh gösterdiği sn. yazıcıoğlu’nun bu görevi kabul etmesi her geçen gün kan kaybeden alaplımızın hayrına olacaktır. artık alaplımız yıllardır aynı isimler üzerinde devam eden kısır döngüden kurtulmalıdır. alaplı halkından bu kadar destek gören bir kişinin geri planda durmayı tercih etmeside son derece düşündürücüdür. bana göre alaplımız; sn. yazıcıoğlu’nun saadet partisinden aday olarak seçimlere girmesi ve kazanması halinde kabuğunu kıracak ve bu makus tarihini yenecektir. sonuna kadar destekliyoruz…

  2. burokrat dedi ki:

    Valla samimiyeti, azmi, çalışkanlığı, insanlığı, her kesime hitap edişi vb. tüm yönleriyle tam destek sizi sayın yazıcıoğlu. Kim ne derse desin lütfen aday olun bizde size her türlü desteği sağlayalım. Bakın görün akp alaplıda nasıl hezeyan yaşıyor. ama birilerinin baskısına boyun eğmemek dik durmak lazım. Alaplı’nın her kesimi kucaklayacak sizin gibi birine ihtiyacı var, nolur bir 4 sene daha öksüz yetim bırakmayı Alaplı halkını, vazife sırası gelince eli taşın altına koymak gerek, bence ve tanıdığım yüzlerce insana göre TAM ZAMANI.

  3. Kemal Alakurt dedi ki:

    Bu iş anketle olsa AK Partinin adayı Tosun olurdu. İl’de ilçede döndü gene bi filmler olan ALAPLI’nın bi 5 yılına oldu gene.

Yorum Yaz