ALAPLI HABERLERİ

ATIK PİLLERDEN LABORATUVAR SETİ KAZANDILAR

6 Aralık 2013
669 kez görüntülendi

ATIK PİLLERDEN LABORATUVAR SETİ KAZANDILAR

Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği’nin Alaplı Belediyesi ve diğer belediyelerle işbirliği yaparak düzenlediği ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası’nda, Zonguldak genelinde ikinciliği  eden Alaplı Kılçak İlköğretim Kurumu  ödülünü aldı.

85 kilogram atık pil toplayarak kampanyaya katılan Kılçak İlköğretim Kurumu,  Fen laboratuvarı seti  ödülünü Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu verdi.

Kılçak İlköğretim Kurumunu ziyaret ederek, başarılarından dolayı okul idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri kutlayan Belediye Başkanı Çimenoğlu,  çeşitli malzemelerden oluşan laboratuvar  seti  ödülünü  Okul idarecilerine teslim etti.

Atık Pil Toplama Kampanyası’nda en başarılı ilçenin Alaplı olduğunu ifade eden Çimenoğlu, “Zonguldak genelinde geçtiğimiz yıllarda , Çatak İlköğretim Okulu birinciliği, TOKİ Okçular İlköğretim Okulu da ikinciliği elde etmişti.  Bu başarı, Alaplı’nın, çevre temizliğine, doğal kaynakların korunmasına gösterdiği hassasiyetin bir göstergesidir” dedi.
Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, öğrencilerle kısa bir süre de sohbet ederek malzemeleri öğrencilere tanıttı.   Kılçak İlköğretim Kurumu Müdürü Eşref Delibaş’ta , Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu’na teşekkür etti.

From KILÇAK İÖO ÖDÜL KAZANDI, posted by Mustafa Kanca on 12/06/2013 (62 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz