ALAPLI HABERLERİ

AVRUPA GÖZ HASTANESİNDEN TANITIM ZİYARETLERİ

26 Ağustos 2014
1.219 kez görüntülendi

AVRUPA GÖZ HASTANESİNDEN TANITIM ZİYARETLERİ

Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Avrupa Göz Hastanesi yetkilileri Alaplı’da faaliyet gösteren odalar ve sivil toplum örgütlerine ziyaret gerçekleştirdi.

Kdz. Ereğli’de gösteren Avrupa göz Hastanesi İdari İşler Müdürü Kemal Acar, beraberinde Kurumsal Pazarlama Yetkilisi Nurhan Çakır ile birlikte Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası ve Alaplı Ziraat Odası’nı ziyaret etti.İlk olarak Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak’ı makamında ziyaret eden Avrupagöz Hastanesi İdari İşler Müdürü Kemal Acar hastanenin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.Hastane de göz nakli hariç tüm muayene ve tedavilerin yapıldığını belirten Acar, “Göz merkezimizde şu anda iki doktor hizmet vermektedir. Aynı zamanda Zonguldak Tabipler Odası Başkanı olan Dr. Bertu Erdoğan merkezimizin başhekimliğini yürütmektedir. Ayrıca Dr. Emre Hayırcı da hasta kabulüne başlamıştır. Yakın zamanda yeni doktor atamaları gerçekleşecektir” dedi.Acar, ayrıca Göz merkezinde Katarakt, Multifokal(Çok Odaklı)Göz merceği, Oküloplastik cerrahi, Glokom (Göz tansiyonu), Retina (Ağ tabaka), Üveit, Excimer lazer, şaşılık ve Çocuk göz hastalıkları ve muayenesi konularında hizmet verdiklerini sözlerine ekledi.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak da hastanenin bölgedeki önemli bir eksikliği giderdiğini belirterek ilçe ve bölge halkına hayırlı olmasını diledi.Avrupagöz Hastanesi İdari İşler Müdürü Kemal Acar, beraberinde Kurumsal Pazarlama Yetkilisi Nurhan Çakır daha sonra Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz