ALAPLI HABERLERİ

AYDIN ADATEPE ADAY OLDU

1 Kasım 2013
957 kez görüntülendi

AYDIN ADATEPE ADAY OLDU

Alaplı’da serbest Mali müşavirlik yapan Çay köyünden Aydın Adatepe  Alaplı Belediye başkanlığı aday adaylığı için müracaatta bulundu.

Aydın Adatepe Ak Parti ilçe başkanlığında yaptığı konuşmada şunları söyledi,

Sayın Başkan, Sayın basın mensupları, saygıdeğer hazirun,; öncelikle vakit ayırıp buraya gelmenizden dolayı hepinize teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

 

Bugün, 30 Mart 2014 Yerel seçimleri için Alaplı belediye başkanlığı aday adaylığım için Ak partimizin ilçe başkanı sayın Yılmaz Can’a müracaatımı vermek üzere gelmiş bulunmaktayım.

 

öncelikle Alaplı’ya, bölgemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum.

1968 doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi tamamlayıp, Hacettepe Üniversitesi Kdz.EREĞLİ M.Y.O.’nu bitirdikten sonra, Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. İŞLETME bölümüne DİKEY GEÇİŞ yaparak 1992 yılında mezun oldum. 1992 Aralık – 1993 Kasım döneminde askerliğimi YEDEK SUBAY OLARAK tamamladıktan sonra çalışma hayatına başladım. Mart 1994’te Alaplı’da Mali Müşavirlik Bürosunda staja başladım. Bu stajımı 1996 yılında bitirdikten sonra, Ağustos 1996 yılında Mali Müşavirlik Sınavlarına girerek ZONGULDAK’TA ilk defa, İLK GİRİŞTE SINAVI KAZANAN ve ALAPLI’NIN İLK Serbest Muhasebeci MALİ MÜŞAVİRLİK ünvanına sahip meslek mensubu oldum. 1994 yılından bu yana 3 ORTAK OLARAK MALİ MÜŞAVİRLİK ORTAKLIK BÜROSU FAALİYETİ İLE İŞTİGAL ETMEKTEYİM.

Aynı Zamanda 12 yıldan bu yana 1988 yılında mezun olduğum okulum olan, B.E. Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulunda Ücretli Öğretim Görevlisi olarak ders vermekteyim.

KURULDUĞU ZAMANDAN BU YANA “AK PARTİ” İLKLERİN PARTİSİ OLMUŞTUR. CUMHURİYET TARİHİNDE EN ÇOK VE EN BÜYÜK HİZMETLERİ YAPAN PARTİDİR. 03.Kasım.2002 TARİHİNDEN BU GÜNE TÜRKİYE EKONOMİSİ VE GELİŞMİŞLİK DÜZEYİ İLE BÜYÜK ATILIMLAR GERÇEKLEŞTİRMİŞ VE BAŞARILAR SAĞLAMIŞTIR.

TÜRKİYE’NİN BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE HIZININ KESİLMEMESİ VE BAŞARI KOŞUSUNA DEVAM ETMESİ İÇİN YENİ, DİNAMİK, GENÇ GELİŞMELERE AYAK UYDURABİLECEK, ALAPLI’YI BU YÖNDE SÜRÜKLEYEBİLECEK PARTİMİZE GÜÇ KATACAK, YENİ ADAYLARA İHTİYACI OLDUĞU KANISINDAYIM.

14 Ağustos 2001 TARİHİNDE BAŞBAKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE KURULAN, AK PARTİ, 03.11.2002 Genel seçimlerinde HÜKÜMETİ TEK BAŞINA KURMA YETKİSİ ALARAK, ÜLKEMİZİ, BAŞTA EKONOMİ VE SAĞLIK OLMAK ÜZERE, TEKNOLOJİ, ULAŞIM, ENERJİ, EĞİTİM VE BİRÇOK ALANLARDA ERİŞİLMESİ HAYAL OLAN BAŞARILARA ULAŞTIRMIŞTIR.

ALAPLI’DA YILLARDIR KONUŞULAN, HER SEÇİM DÖNEMİNDE VAAD EDİLEN RESİMLERLE İŞTE YENİ ALAPLI BÖYLE OLACAK DİYE ÇİZİLEN PROJELER YAPILMAKTADIR. PROJE KONUSUNDA OLDUKÇA BAŞARILI SİYASETÇİLERİMİZ OLMUŞTUR. ANCAK BUNLARIN BİRÇOĞUNUN HAYATA GEÇİRİLMESİNDE MAALESEF BAŞARILI OLUNAMAMIŞTIR.

BU NEDENLE DE ALAPLI, ÜLKENİN BU GELİŞMİŞLİK DÜZEYİNE UYGUN, GELİŞMİŞLİK DÜZEYİNE PARALEL BİR GELİŞME MAALESEF GÖSTEREMEMİŞTİR.

AK PARTİ, GELECEK YILLARA DA DAMGASINI VURACAK BİR PARTİDİR.

BU NEDENLE AK PARTİ ALAPLI VE DİĞER BÖLGELERDE

    BENİM GİBİ,

        SİYASİ HESAPLARI OLAN DEĞİL, TOPLUMA HİZMETİ AMAÇ EDİNEN,          

       HALKA HİZMETİ HAKKA HİZMET SAYAN,

KENARDA DURAN, BİZE SIRA GELECEK Mİ DİYE BEKLEYEN

BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİNE İNANAN,

            KENDİNE GÜVENEN BİREYLERİ MUTLAKA DEĞERLENDİRECEKTİR.

Alaplı’nın Türkiye’nin gelişmişlik düzeyinde gelişmesini sağlamak, Ticaretin gelişmesi için, ALAPLI’ya KALKINMADA ÖNCELİKLİ YÖRELERDEKİ TEŞVİKLERİN SAĞLANMASI noktasında GEREKLİ GİRİŞİMLERİ YAPMAK, ALAPLI MESLEK YÜKSEK OKULUNUN ACİLEN 4 YILLIK EĞİTİME GEÇMESİ YÖNÜNDE ÇALIŞMALARA BAŞLAYIP GEREKLİ DESTEKLERİ ALMAK, ALAPLI DERESİNİN ISLAHI, DOLGU ALANININ % 100’nü ALAPLI’DA YAŞAYANLARIN HİZMETİNE AÇMAK İÇİN, VE DAHASI SİYASETİN TOPLUMUMUZDAKİ KÖTÜ İZLERİNİ SİLMEK ADINA ADAYIM.

KONUŞTUKLARIM, DANIŞTIKLARIM DOSTLARIMIN ÇOĞU SİYASET SANA GÖRE DEĞİL         SİYASET ÇİRKİN, SİYASET KİRLENMİŞ         DİYORLAR.

OYSA SİYASET EN BÜYÜK HİZMET YERİDİR. SİYASİLER, KİŞİLERİ DEĞİL, KİTLELERİ DÜŞÜNEREK HAREKET EDER İSE, EN BÜYÜK HİZMET, DAHASI EN BÜYÜK SEVAP BURADADIR. AMA TERSİ OLURSA DA EN BÜYÜK GÜNAH BURADADIR.

DİĞER ADAY ADAYLARI uzun süredir ALAPLI SİYASETİNİN İÇİNDE OLAN ADAY ADAYLARIDIR. BUNU DİKKATE ALARAK,

SİYASİ ARENA HAN, BU İŞİ YAPAN SİYASİLER İSE HANCIDIR. BU SİYASİ ARENA DÜNYA DÖNDÜKÇE BAKİ KALACAK, ANCAK SİYASİLER BU HANIN İÇİNDEN GELİP GEÇECEKTİR.

…………………………………..

BİZİM GİBİ, SİYASETİ DIŞARIDAN TAKİP EDEN DEĞERLERE ÖNCÜLÜK ETMEK, ÖRNEK OLMAK, VE ALAPLI İÇİN YENİ YÜZLERE, YENİ GÖRÜŞLERE, DAHASI TAZE KANA İHTİYAÇ DUYULMASINDAN VE BU İHTİYACI KARŞILAYABİLECEĞİME OLAN İNANCIMDAN, KENDİME OLAN GÜVENİMDEN VE,

          ALAPLI’DA YAPTIĞI HİZMETLER NEDENİ İLE İSİMLERİNDEN İFTİHARLA BAHSEDİLEN BELEDİYE BAŞKANLARININ ARASINDA YERİMİ ALMAK İÇİN,   

ADAYIM,

PARTİMİZİN ADAYI KİM OLURSA OLSUN, KAZANAN ALAPLI, KAZANAN BÖLGEMİZ, KAZANAN ÜLKEMİZ, KAZANAN PARTİMİZ OLSUN. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ BU SİYASİ TEŞEKKÜLÜ AK PARTİMİZİ GÜÇLÜ KILMAK ADINA GEREKENİ YAPMALIYIZ. SONUÇ İLAN EDİLDİĞİNDE BİR VE BİRLİK OLMALIYIZ……

Çok uzun ve meşakkatli bir yolculuk olan ve bugünlerde daha çok ısınan siyaset arenasında BAŞTA BİZİM PARTİMİZ OLMAK ÜZERE, bütün partilerin aday adaylarına başarılar diler, ALAPLI VE BÖLGEMİZ için en hayırlısını temenni ederim.

IŞIĞIMIZ HİÇ SÖNMESİN. ALAPLI’nın AYDIN’lık GELECEĞE AK PARTİ İLE YÜRÜMESİ DİLEK VE TEMENNİSİ İLE

Müracaatımı Sayın Yılmaz CAN’a takdim ediyorum.   

ALLAH CC YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

Teşekkür ederim………………….


From AYDIN ADATEPE BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINA MÜRACATI, posted by Mustafa Kanca on 11/01/2013 (15 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz