ALAPLI HABERLERİ

BAKAN YARDIMCISI, ALAPLI GİRİŞİNİ İNCELEDİ

12 Kasım 2012
597 kez görüntülendi

BAKAN YARDIMCISI, ALAPLI GİRİŞİNİ İNCELEDİ

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yahya Baş Alaplı’da incelemelerde bulundu.

Zonguldak Valisi Erol Ayyılldız, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Karayolları Kastamonu 15.bölge Müdürü Sami Uyar, Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, Ak Parti İlçe Başkanı Faruk Çaturoğlu, belde belediye başkanları, tarafından Alaplı girişinde karşılanan Bakan Yardımcısı Baş, Taşbaşı mahallesinden kapanan İlçe girişinde incelemelerde bulundu.

Duble yol kapsamında Alaplı girişini kapandığını belirten Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, ” Ereğli’den gelirken Alaplı girişi duble yol kapsamında kapandı. Bu yolun açılarak bir trafik lambası konulmasını istiyoruz. Alaplı halkı bu konuda çok hassas bir an önce İlçe girişinin tekrar açılmasını istiyoruz” dedi.

Bakan Yardımcısı Yahya Baş ise,”Köprü ayağında giriş olması sakıncalı olduğunu düşünüyorum. Bunun için başka bir yol bulmamız geliyor. Hemzemin geçidi köprü girişinde olamaz. Madem üst yoldan bir geçiş düşünüyorsunuz. Oradan ilçe girişine bir köprü olabilir. Bunun üzerinde bir çalışma yapalım.” diye konuştu. Bakan Yardımcısı ve beraberindekiler daha sonra Kdz Ereğli’de bulunana tersaneler bölgesine hareket etti.

ALBUM ADI ULAŞTIRMA BAKANI YARDIMCISI ALAPLI’DA, Fotograf Mustafa Kanca on 11/12/2012 (47 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz