ALAPLI HABERLERİ

BAŞBAKAN ERDOĞAN’A BAĞIŞ

2 Ağustos 2014
742 kez görüntülendi

BAŞBAKAN ERDOĞAN’A BAĞIŞ

 

AK Parti Kdz. Ereğli’de İlçe Başkanı M. Fatih Çakır’ın çağrısıyla Kdz. Ereğli Ziraat Bankası önünde toplanan partili-partisiz yüzlerce vatandaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyası için maddi yardımda bulundu.

Kampanyaya ilk desteği Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır ile birlikte verdi.

Örnek bir davranış sergileyip, Başbakan Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerini ortaya koyan AK Parti Belediye ve İl Genel meclis üyeleri, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, partililer ve vatandaşlar,  bugün saat 14.00 sıralarında Ziraat Bankası önünde Uysal ve Çakır’ın önderliğinde toplandılar.

Partililer ve vatandaşlar, bireysel olarak Başbakan Erdoğan için 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyası masrafları için açılan hesaba para yatırmak için banka önünde uzun kuyruk oluşturdular. İlk yardımı Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal yaparken, daha sonra Çakır ve beraberindekiler para yatırmak için sıraya girdi.

Başbakan Erdoğan’a olan sevgilerini ve desteklerini göstermek adına kampanyaya destek veren partililer veznelerden Recep Tayyip Erdoğan adına açılmış hesaba para yatırarak destek verdiler.

ÇAKIR AÇIKLAMA YAPTI

Yapılan bağışlar sonrasında bir açıklama yapan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak amacıyla bugün burada toplandıklarını belirterek, maddi ve manevi olarak her zaman Başbakan Erdoğan’ın yanlarında olduklarını söyledi.

Toplanan kalabalığın Başbakan Erdoğan’a olan sevgi selinin bir göstergesi olduğunu ifade eden Çakır şunları söyledi:

“Bugün Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal ile Belediye Meclis Üyelerimiz, parti yönetim kurulu üyelerimiz Kadın Kollarımız, gençlik kollarımız ve partililerimiz ile Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendisine bir nebze olsun katkı sağlaması adına bağış yapmayı amaçladık.

Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı adaylığı birine yakışacaksa bu kişi eski ve karanlık Türkiye’yi elinin tersiyle itip, yeni ve kalkınmış Türkiye’nin oluşumunun en büyük mimarı Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’dır.

Türkiye son 12 yılda nereden nereye geldi. Bizde partililer olarak, Ereğli’de öncelikle seçimlerde aldığımız oyları koruyup, bu oyları daha yükseklere taşıma adına gece gündüz çalışıyoruz, çalışacağız. Eski Türkiye’yi, karanlık Türkiye’yi özleyenlerin çıkardığı adayları değil, halkın ve Türkiye’nin geleceğini sağlayacak adayımızın kazanması adına gayret sarf edeceğiz.

Ereğli ilçe teşkilatı olarak köy ve mahallelerimiz dahil Türkiye ortalamasının en az yüzde 5 üzerine hedef koyuyoruz. İnşallah teşkilat olarak kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla bütün yapılarımızla birlikte gayret göstereceğiz. Sayın Belediye Başkanımızla sahalarda olacağız. Sayın Milletvekillerimiz meclis programlarından dolayı aramızda olamayacaklar ama onlarla da fırsat buldukça istişare yapıp bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağız.”

Bankada yaşanan yoğunluk sebebiyle çoğu vatandaş banka önünde uzun kuyruklar oluştururken AK Partililer kalabalık şekilde hatıra fotoğrafı çektirdi.

AK PARTİ BAĞIŞ

Yorumlar

  1. serap dedi ki:

    Cok ihtiyaci var ya basbakanin.ihtiyaci olan halktan insaniniza yapsaniz bu yardimlari daha hora gecer

  2. tarık şen dedi ki:

    Merhabalar,
    Yardımlar Başbakan R.T.ERDOĞAN için değil, TÜRKİYE CUMHURİYETİ Demokrasisi içindir.Bilginiz olsun Serap hanım.Her birey Seçim kapmanyasını rahat bir şekilde yürütebilmesi için.
    Teşekkürler

Yorum Yaz