ALAPLI HABERLERİ

BAŞBAKAN ERDOĞAN’A DESTEK

25 Temmuz 2014
777 kez görüntülendi

BAŞBAKAN ERDOĞAN’A DESTEK

CEM SÜRMENELİ – AK Parti Alaplı İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına maddi destek vermek amacıyla Bankada kuyruğa girdi.

Ziraat Bankası şubesi önünde toplanan parti üyeleri, daha sonra bankaya girerek hesaba para yatırdı. Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kısa bir süre kala Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek istediklerini söyledi.

Vatandaşlarında bağışta bulunarak destek verdiğini belirten Yavuz, şöyle dedi:

“İnşallah 10 Ağustos tarihinde Türkiye Cumhuriyeti milleti sandıkta milli iradeyi ortaya koyacak ve Cumhurbaşkanlığını Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teslim edecek. Bu gün Ak Parti Alaplı İlçe teşkilatı olarak Başbakanımıza destek için buradayız. Banka önünde bizim bu desteğimizi gören vatandaşlarda Başbakanımıza maddi destek vermek istediler. Her bir birey olarak ve kişisel imkanlarımızla Sayın Başbakan’ımızın maddi bağış hesabına katkı sağlayacağız. Parti olarak değil, bireysel olarak bizler buradayız.Yurtdışından gelen gurbetçilerimizde burada destek veriyorlar.”

 

Yorumlar

  1. aydoğan çiv dedi ki:

    eyvah biz geç kaldık napcazki!!!! yağcılarda ağır ol inecek var…

Yorum Yaz