ALAPLI HABERLERİ

BAŞBAKAN YARDIMCISI EMRULLAH İŞLER ZONGULDAK’A GELİYOR

20 Temmuz 2014
1.912 kez görüntülendi

BAŞBAKAN YARDIMCISI EMRULLAH İŞLER ZONGULDAK’A GELİYOR

 

Başbakan Yardımcısı Prof Dr. Emrullah İşler’in Zonguldak ve ilçelerinde bazı programlara katılacağı bildirildi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, Başbakan Yardımcısı İşler’in, 22 Temmuz Salı ile 23 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştireceği Alaplı, Kdz.Ereğli, Kozlu ve Zonguldak programının netleştiğini belirterek, İşler’in Ereğli programının yoğun geçeceğini söyledi.

ZONGULDAK SINIRINDA KARŞILANACAK
Çakır, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Zonguldak ve ilçelerine iki günlük program planlayan İşler’in Salı günü saat: 13.00’da Zonguldak’ın Alaplı ilçe sınırında partililer ve protokol üyeleri tarafından karşılanacağını belirterek şu görüşlere yer verdi:
“Karşılama töreninin ardından saat. 13.30’da Alaplı İlçesinde başlayacak olan ziyaretinin ilk durağı Alaplı Kaymakamlığı olacak. Sayın Başbakan Yardımcımız İşler, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç ile görüştükten sonra saat: 14.00’da Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, Alaplı ziyaretini tamamlayacak.

KDZ. EREĞLİ PROGRAMI YOĞUN
Alaplı temasları sonrası Kdz.Ereğli’ye gelecek olan Başbakan Yardımcımız, ilk olarak saat:15.00’de Kdz. Ereğli Belediyesine ziyaret gerçekleştirecek. Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal ve Meclis Üyelerimizi ziyaretinin ardından saat 15.45’de de, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve yönetim kurulu üyeleri ile yarım saatlik bir görüşme yapacak. Başbakan Yardımcımız İşler, 16.15’de Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker ve yönetim kurulu üyelerini, saat: 17.00’de ise MÜSİAD Kdz.Ereğli Şubesine bir ziyaret gerçekleştirecek. Müsiad Şube Başkanı İbrahim Sezer,yönetim kurulu ve üyeleri ile bir araya gelecek.

AK PARTİ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET EDECEK
Başbakan Yardımcımız Sayın Emrullah İşler, saat 17.30’da da Kdz. Ereğli ziyaretinin son durağı olarak AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığımıza teşrif edecekler. Teşkilatımızda Yönetim Kurulu üyelerimizi ve partililerimizi onurlandıracak olan Başbakan Yardımcımız İşler’e, Kdz. Ereğli’de devam eden yerel ve merkezi hükümetin yaptığı çalışmalar hakkında brifing vereceğiz ve ilçemizin sorun ve isteklerini aktaracağız. Bu temasların ardından Başbakan Yardımcımız İşler Kozlu’ya hareket etmek üzere ilçemizden ayrılacak.”

Öte yandan Başbakan Yardımcısı İşler’in Zonguldak programı da yoğun geçecek. Kozlu Kaymakamlığı ile Belediyesini de ziyaret edecek olan İşler, orucunu Kozlu İlçesinde açtıktan sonra Teravi namazı için Merkez Ulu Camii’ye geçecek.

Sahuru Salı gecesi konaklayacağı Dedeman Otel’de teşkilatla birlikte yapacak olan Başbakan Yardımcısı İşler, 23 Temmuz Çarşamba günü 10.30’da Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı makamında ziyaret etmesinin ardından iki günlük Zonguldak programını tamamlayarak saat: 11.00’de Ankara’ya hareket edecek

emrullah_isler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz