ALAPLI HABERLERİ

BASININ ÖNÜNDE ARTİSTLİK YAPMA

9 Ocak 2018
938 kez görüntülendi

BASININ ÖNÜNDE ARTİSTLİK YAPMA

Alaplı ilçesi girişinde Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ile Ak Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun yaptığı incelemeye davet edilmeden geldiğini söyleyen Belediye Başkanı CHP’li Nuri Tekin’e, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, “Basının karşısında artistlik yapmaya gerek yok. Dün biz bunu senle konuştuk.” şeklinde karşılık verdi.


Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Alaplı girişinde sık sık kazaların meydana geldiği Yalı Kavşağı’nda inceleme yaptı. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, programdan haberdar edilmediğini söyleyerek yapılacak çalışmanın içinde belediyenin de olması gerektiğini söyledi. Belediye Başkanı Tekin, “Sonradan haberimiz oldu. Burada yapılacak bir şey belediyeyi ilgilendirir. Karayollarıyla belediye ortak bir çalışma yapılacak. Sizin burada olmanızdan belediyeye haber verilmesi gerekir. Olsun yine de önemli değil. Hoş geldiniz. Burada bir çalışma yapacaksak beraber yapacağız. Belediye de bu işin içinde olacak.” dedi.
Milletvekili Çaturoğlu ise, belediye başkanın bu sözlerine ‘buyurun o zaman’ diye karşılık vererek, “Yani basının karşısında artistik yapmaya gerek yok. Dün konuştuk bunu biz seninle.” dedi. Başkan Tekin ise, “Haberimiz yok ki. Çağırmıyorsun ki vekilim.” dedi. Daha fazla büyümeyen tartışmanın ardından kalabalık yolda incelemelerde bulundu.
ÇATUROĞLU: ‘KAVGA ETSEKTE BARIŞIRIZ’
Yaşanan olayla ilgili gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, “Nuri Tekin ile bizler çocukluk arkadaşıyız. Kavga etsek de barışırız.” dedi.
TEKİN,” ARAMIZDA BİR SIKINTI YOK”
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ise, “Karayolları bölge müdürü orada belediye başkanını soracak. Belediye başkansız orada bir şey yapamazlar. Çaturoğlu ile aramızda bir şey yok.” diye konuştu.


basın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz