ALAPLI HABERLERİ

BAŞKAN YENİ DÜKKAN İNŞAATLARINI İNCELEDİ

4 Nisan 2013
700 kez görüntülendi

BAŞKAN YENİ DÜKKAN İNŞAATLARINI İNCELEDİ

Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, yapımı devam eden Belediye dükkanlarını inceledi.

Çimenoğlu, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, eski dükkanlarda faaliyet gösteren bira nelere yeni dükkanlarda ruhsat verilmeyeceğini söyledi.

Daha önce belediye dükkanlarını bir bölümünü yapıldığını ancak yapılan şikayet doğrultusunda savcılık tarafından durdurulduğunu hatırlatan Çimenoğlu, “ Belediye dükkanları çalışmaları geçtiğimiz günlerde yeniden başladı.57 Belediye dükkanı inşaatı 150 gün içerisinde bitirilmesi için ihalesi yapılmıştı. Ancak daha erken bitirilmesi için ihaleyi alan firma tarafından çalışmalara yoğunluk verildi. Belediye dükkanları tamamlandığı zaman vatandaşlarımızın nezih ortamlarda dinlenmeleri için alanlar oluşacak. Hedefimiz en kısa sürede dükkanların inşaatını biterek hizmete açmaktır.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

  1. Aydın ADATEPE dedi ki:

    Projelerin üretilip üretilip rafa kaldırılmısı projeye hiç bir anlam katmaz. Bu proje belki daha iyi olabilirdi. Ancak yinede UYGULAMAYA GEÇİLMESİ, PROJENİN GERÇEKLEŞMESİ ÇALIŞMALARININ BAŞLAMASI önemlidir.
    Seçimlerden önce başlatılan PROJE KAMPANYALARININ NEREDEYSE TAMAMININ YAPILMADIĞI görülmekte. Tekrar seçim dönemi geldiği bu dönemde de olsa, böyle bir seçim projesinin hayata geçirilmesi ÖNEMLİDİR. Daha hızlı, daha kullanılır ve daha faydalı projelerin HAYATA GEÇİRİLMESİ umuduyla, teşekkürler, BAŞARILAR….

    Not:HERGÜN, HERKESİN (Yaya, yada araçların) KULLANMAK ZORUNDA OLDUĞU, ALAPLI’NIN GÖBEĞİ, KALBİ OLAN ANA YOLLARIN BOZULAN HER BÖLÜMÜNÜN DAHADA BOZULMASI BEKLENMEDEN HIZLA TADİLAT, BAKIM ONARIMININ YAPILMASI GEREKMEKTE. BU KONUDA BELEDİYE VE YETKİLİLERİNİ GÖREVE DAVET EDİYORUM….. İLGİ VE ALAKANIZA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM….

Yorum Yaz