ALAPLI HABERLERİ

BAŞKANA GÖZLEME İKRAM ETTİLER

20 Ekim 2015
578 kez görüntülendi

BAŞKANA GÖZLEME İKRAM ETTİLER

 

1050 Evler K Bloklar mevkiindeki yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, gözleme yapan kadınlar ve çalışmaları takip eden mahalle sakinlerinin yakın ilgisiyle karşılandı.

Gözleme yapan kadınların gözleme ikramını geri çevirmeyen Belediye Başkanı Nuri Tekin, kadınlar ve çevredeki diğer mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti. İlgi ve ikramlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Tekin, imar yolu, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiği bu alana, bu bölgenin nefes alabileceği büyük bir şehir parkının yapılacağını da müjdeledi. Alaplı’daki sosyal alanları yaygınlaştırmayı amaçladıklarını belirten Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Buradaki boş alanı da şehir parkına dönüştürerek, sosyal yaşama kazandıracağız. Her mahalleye, sosyal yaşam alanları kuracağız. İlçemiz için bu çok önemli bir ihtiyaç “ dedi.

K Bloklar çevresindeki mezbelelik alanları temizlemeye devam ettiklerini de belirten Tekin, “Kötü amaçlı kullanıma müsait olan bu mezbelelik alanlar, çevre sakinlerinin de şikayetlerine neden oluyordu. Biz buraları tamamen temizleyip gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra halkımızın hizmetine sunacağız. “ dedi.

Mahalle sakinleri de Belediye Başkanı Nuri Tekin’e teşekkür ederek, yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

gözleme

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz