ALAPLI HABERLERİ

BAŞKANA ZİYARETLER SÜRÜYOR

11 Nisan 2014
652 kez görüntülendi

BAŞKANA ZİYARETLER SÜRÜYOR

 

Geçtiğimiz Perşembe günü görevine başlayan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e “kutlama” ve “hayırlı olsun” ziyaretleri sürüyor.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, önceki günlerde olduğu gibi bugün de çok sayıda sivil toplum kuruluşu yöneticileri, kişi ve kurumların temsilcileri ziyaret ettiler.

Alaplı Tüm Emekliler Derneği Başkanı Kazım Uysal ve yönetim Kurulu üyeleri ile Tepeköy mahallesi Muhtarı Ahmet Buğday ve ihtiyar heyeti Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ettiler.

Belediye Başkanımız Nuri Tekin’i kutlayan ziyaretçiler, başarı dileklerinde bulundular. Belediye Başkanımız Nuri Tekin de ziyaretçilere teşekkür ederek, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Alaplı halkının güvenine layık olabilmek için çalışacaklarını belirten Başkan Nuri Tekin, “İlk gün de söylediğimiz gibi biz rozetimizi çıkardık ve artık bize oy vereniyle, vermeyeniyle tüm Alaplı’nın belediye başkanıyız. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bu sorumluluklarımızı yerine getirmek için de tüm gücümüzle çalışacağız. En büyük desteği de yine halkımızdan alacağız. “ dedi.

From BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET, posted by Mustafa Kanca on 4/10/2014 (23 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz