ALAPLI HABERLERİ

BELEDİYE BAŞKANI UYSAL ÇATUROĞLU’NA GİTTİ

26 Şubat 2016
1.027 kez görüntülendi

BELEDİYE BAŞKANI UYSAL ÇATUROĞLU’NA GİTTİ

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Belediye Meclis Üyeleri, Ankara’ya giderek AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile bir araya geldi ve ilçenin ihtiyaç duyduğu projeler, yapılan çalışmalar ve bakanlıklarda takibi gerektiren konuları içeren bir rapor sundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Ankara’ya giderek AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile bir araya geldi.

Başkan Uysal, beraberindekilerle birlikte, Ankara’da gerçekleşen ve 2 buçuk saat süren görüşmede, Milletvekili Çaturoğlu’na, Ereğli’nin ihtiyaç duyduğu projeleri içeren, yapılan çalışmaların yer aldığı ve ilgili bakanlıklarda takip gerektiren konuları içeren bir rapor sundu.

EREĞLİ İÇİN ÖNEMLİ PROJELER..

Başkan Uysa’lın Milletvekili Çaturoğlu’na sunduğu dosyada,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan, enerji nakil hatlarının yer altına alınması, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan, Bozhane Limanının onarımı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan, Balıkçı Barınakları ve çekek yerleri ile ilgili sorunların aşılması, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çöp Rehabilitasyon Projesi (Kırmacı), Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yeni Atatürk Kültür Merkezi için uygulama projesi, Potbaşından Kepez’e kadar olan güzergâhta, yan yol, cepler ve üst geçitlere ilişkin talepler rapor halinde yer alıyor.

Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Başkan Uysal ve ekibine ziyaretleri için teşekkür ederek, ilçenin sorunlarını aşma konusunda el birliğiyle çalışacaklarını bildirdi.

uysall

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz