ALAPLI HABERLERİ

BELEDİYE İŞÇİLERİNİN MAAŞI GÜNÜNDEN ÖNCE ÖDENİYOR

19 Temmuz 2014
763 kez görüntülendi

BELEDİYE İŞÇİLERİNİN MAAŞI GÜNÜNDEN ÖNCE ÖDENİYOR

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Alaplı ve Ereğli’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile iftar programında bir araya geldi.


Alaplı Belediye plaj tesislerinde gerçekleştirilen iftar programına, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın ve gazeteciler katıldı.
Güzel ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar yemeğinde Başkan Nuri Tekin gazetecilerle tek tek ilgilenerek sohbet etti. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar yemeğinde konuşan Başkan Tekin, Tüm İslam âleminin ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulanarak, Birlik beraberlik ortamında gerçekleştirilen iftar yemeğinde siz değerli gazeteci arkadaşlarımla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Diğer yandan Başkan Nuri Tekin iftar yemeği öncesinde, 106 günü doldurduğu Belediye Başkanlığı görevi süresince neler yaptığını ve Alaplı için yapacağı projesini açıkladı.
“İŞÇİ MAAŞLARI GÜNÜNDEN ÖNCE HESAPLARINDA “
Diğer yandan, Göreve geldikleri tarihten itibaren İşçi maaşlarının bir gün önceden hesaplarına yatırıldığını belirten Başkan Tekin, Bugüne kadar hiçbir Belediye çalışanını siyasi düşüncesi yâda görüşü yüzünden yargılamadıklarını ve tüm Belediye çalışanlarına eşit mesafede yaklaştıklarını ifade ederek, işçi maaşlarının da bir gün öncesinden ödediklerini belirtti.

Yorumlar

  1. mütait işcsi dedi ki:

    başkanım allah razı olsun tüm mütait işciler adına maşlarımızı gününden evvel aldımız için dualarımız seninle

  2. taşeron işçisi dedi ki:

    ALLAH(c.c) razı olsun sayın başkanım maaş larımızı günü gününe hatta daha evvel almaya başladık.9 senelik işiçiyim taşeron olarak belediyede neler gördük maaş sıkıntısı olarak çok sağolun.Birde maaş düzenlemesi yapılırsa kadrolu işçilerle aramızda dağlar var yapacağınızada inanıyorum allah sizinle nice yıllar çalışmayı nasip eder inşaaallah

Yorum Yaz