ALAPLI HABERLERİ

BÖLÜCEK KÖYÜNDE KUTLU DOĞUM

21 Nisan 2013
767 kez görüntülendi

BÖLÜCEK KÖYÜNDE KUTLU DOĞUM

Alaplı Bölücek Köyünde  Alaplı Genç İşadamları Derneği  ve Bölücek Köyü muhtarlığının ortaklaşa yapmış olduğu programla  Kutlu Doğum  Haftası kutlandı.

 

Bölücek Köyünde yapılan ilk program olmasına rağmen programa kadın ve erkekler yoğun ilgi gösterdi.

Kutlama programı Öğle namazından sonra başladı.Sunuculuğunu Ahmet Kuşçuoğlu  yaptı. Pogram Kuran’ı Kerim Tilaveti ile başladı. Kuran Kerim Ahmet Karadeniz hoca tarafından okundu.

Açılış konuşmasını Alaplı Müftüsü Mehmet Bektaş  yaptı.  Bektaş, Peygamberimiz ve İnsan Onuru” ana temalı kutlu doğum haftasının devletimize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. dedi

Köydeki küçük öğrenciler ilahiler okudular. Programda konuşmacı olarak Bolu Müftülüğü kuran kursları öğretmeni Muhamet Mert  katıldı.Peygamberimizin örnek hayatından örnekler verdi. Onun onuru ile onurlanmayan insanlar boşluktadır dedi. Hazreti Peygamber’in büyük önem verdiği insanlık onuruna bugün her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunu söyledi.

Programa katılanlara  kutlu doğum aşı dağıtıldı.

Programa  Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Faruk Çaturoğlu ve İlçe Yönetimi-Alaplı Müftüsü Mehmet Bektaş,  Mal Müdürü Adnan Çetin, Kızılay Şube Başkanı Hayri Yiğit,   ile çok sayıda vatandaş topluluğu katıldı.

Bölücek köyü  Muhtarı İsmail Yavuz, programa katılan Alaplı kaymakamına, Alaplı müftüsüne, destek veren AGİAD yöneticilerine , iş adamlarına programa katılanlara , programda yardımcı olan köylülere teşekkür ediyorum dedi

ALBUM ADI BÖLÜCEK KÖYÜ KUTLU DOĞUM, Fotograf Mustafa Kanca on 4/21/2013 (100 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

  1. aykut semerci dedi ki:

    ALLAH kabul etsin bölücek köyü muhtarımızın başarılarının devamını dilerim

Yorum Yaz