ALAPLI HABERLERİ

BÖYLE GİDERSE…….

24 Eylül 2014
679 kez görüntülendi

BÖYLE GİDERSE…….

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçenin değişik noktalarında devam eden çalışmaları kontrol ederek, çalışma yapılması planlanan alanlarda da incelemelerde bulundu.

 

Erdemyuva-Taşbaşı deniz dolgu alanındaki yürüyüş ve araç yolu yapım ve bakım onarım çalışmalarıyla, mahalle aralarındaki yol bakım ve onarım çalışmalarını kontrol eden Belediye Başkanı Nuri Tekin, bakım ve onarım yapılması planlanan park ve bahçeler ile sosyal alan yapılması planlanan boş ve atıl alanları inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ile birkaç noktada çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Nuri Tekin, “Halkımızın ihtiyaçlarına, taleplerine, olabilecek en kısa sürede cevap verme gayreti içindeyiz. Gerek Taşbaşı-Erdemyuva, gerekse Karşıyaka Mahallesi deniz dolgu alanlarını, sosyal cazibe merkezine dönüştürmek istiyoruz. “ dedi.

Öte yandan Belediye Başkanlık görevinde 175 gününü dolduran Nuri Teki’in yaptığı çalışmalar halk tarafından taktir toplarken, “böyle giderse 5 yılın ardından 5 yıl daha Belediye Başkanı seçilebileceği belirtiliyor..

 

DSC_0218

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin,Dolgu sahasından devam eden çalışmaları inceliyor…

 

XXXX

Tekin, Çocuk Parkında yaptığı İnceleme sonrası…..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz