ALAPLI HABERLERİ

BU MEYDANLARDA NEDEN YOKSUNUZ?

1 Ağustos 2016
2.077 kez görüntülendi

BU MEYDANLARDA NEDEN YOKSUNUZ?

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden vatandaşların, “demokrasi nöbeti” devam ediyor.

AK Parti İlçe Teşkilatı ve Sivil Toplum Kuruluşlarını organizasyonunda Alaplı Merkez Cami Önünde bir araya gelen kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra binlerce vatandaş darbe girişimini Düzce Belediyesi Mehteran Takımı eşliğinde söyledikleri marşlarla protesto etti. AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, burada yaptığı konuşmada, bu meydanlarda 15 Temmuz akşamından bu yana olması gerekenler yok diyerek tepki gösterdi. Demokrasiye sahip çıkarak meydanlara inen 7’den 77’ye herkese teşekkür ettiğini ifade eden Yavuz, 15 Temmuz akşama Fettullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) dar girişiminin ardından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına uyan kadın-erkek, genç-yaşlı binlerce vatandaşımız 18 gündür geceden sabaha terk etmedikleri bu meydanlarda demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkıyorlar. Onlardan Allah Razı Olsun. Ancak şu var ki, 15 Temmuz akşamından bu güne kadar bu meydanlarda olması gerekenler bu meydanlarda neden yoklar. “Cumhurbaşkanımız nöbet bitti” çağrısına kadar bizler halkımızla birlikte bu meydanlardan ayrılmayacağız.”dedi.

meydann

Yorumlar

  1. Zafer Murat dedi ki:

    Meydanlarda maalesef olmaması gerekenler de var. AKP Alaplı ilçe örgütünde ve belediye meclisinde olanlar var. Bunlara karşı ne yapacaklar. Alaplıda kimin kim olduğunu herkes bilir. Dün cemaate canı gönülden destek verenler AKP li lerin yanlarında.

  2. Alper Tunga dedi ki:

    17-25 Aralik sonrasinda Cumhurbaskanligi secimi dahil belediye secimive 2 genel secimde feto ile kol kola gezenler hangi yüzle meydana çıkabilirdi? Alapli belediye meclisi. Feto oylariyla secilenlerle dolu. Ve o nlar meydanda yoktu.

Yorum Yaz