ALAPLI HABERLERİ

BUNLARIN İŞ GÜCÜ KANDIRMACA…

23 Mart 2014
694 kez görüntülendi

BUNLARIN İŞ GÜCÜ KANDIRMACA…

CEM SÜRMENELİ – CHP Alaplı Belediye Başkanı adayı Nuri Tekin, Belediye dükkanları 3 ayda her yeri çökmeye başladı. Kameralar çalışmadığın için 5 iş yerinde hırsızlık meydana geldi bunun sorumlusu Çimenoğludur ” dedi.

Tekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yeni Belediye dükkanlarının çürümeye başladığını 15 yıl garanti verilen dükkanların 3 ayda çöktüğünü öne sürdü.
Dükkanlarda kameraların çalışmadığı için hırsızlık olayları meydana geldiğini belirten Tekin, ” Biz her zaman söyledik yeni Belediye dükkanlarını yeri yanlış diye şehrin göbeğinde ucube gibi kalan dükkanlardan esnaflarda memnun değil. Seçim için çarçabuk yapılan dükkanlar 3 ayda çökmeye başladı. Çatılar çöküyor. Allah korusu yoğun bir kar yağsaydı. Bu çatılar hep çökerdi. Burada esnaflar o kadar para ödemelerine rağmen hiç biri doğru dürüst hizmet alamadı. Dün gece 5 iş yerine hırsızlar girmiş. Bir tane kamera çalışmıyor. Birde bu esnaflara kameralar çalışıyor denilmiş. Belediye kameralara bakmamış bile bu esnafların mağduriyetlerini kim giderecek. Yazıktır günahtır. 5 yıldır çarşıdaki kaldırımları yapamayarak hem halkı, hemde esnafları mağdur eden bir Belediye Başkanı çıkmış kaldırımları yapacağım diyor. Bunlar vatandaşları,esnafları kandırmaktan başka bir şey bilmiyorlar.5 yıldır neden kaldırımları yapmamışlar. Pazaryerinin geri gelmesi imkansız diyor. İmkansız diye hiç bir şey yoktur. Biz getireceğiz diyorsak getireceğiz. Biz 5 yıl önce halka söz verip’de pazarı geri getiremeyenler gibi yalancı değiliz. Biz CHP’yiz söz veriyorsak o pazarı geri getiririz.Halkımızın hiç şüphesi olması pazarı geri getireceğiz.”

NNN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz