ALAPLI HABERLERİ

CAMİ AÇILIŞINA BAKAN KATILACAK

6 Temmuz 2012
1.923 kez görüntülendi

CAMİ AÇILIŞINA BAKAN KATILACAK

Kasımlı Köyü Ferahlı Camii açılışı törenine Sanayi Bakanı katılacak

2 Mayıs 2008 tarihinde yapımına başlanan Ferahlı Camii açılışına bakan katılacak.

Dernek Başkanı Muhittin Çağlayan; 2008 yılında temelini attığımız cami inşatını köyümüz çevre köylerimiz Alaplı esnaf ve işadamları çevreden gelen yardımlarla tamamladık .İbadet yapmaya hazır hale getirdik.Camimize yardımcı olan herkese ve camimizde çalışan ustalara çok teşekkür ediyorum dedi.

Kasımlı Köyü Muhtarı Orhan Yener’den aldığımız bilgiye göre de 14 Temmuz 2012 günü yapılacak olan cami açılış törenine Bilim Teknoloji ve  Sanayi Sanayi Bakanı Sayın Nihat Ergün de katılacak.

Kasımlı Köyü  Ferahlı Mahallesi camisi yapılacak olan törenle ibadete açılacak.

Köy Muhtarı Orhan Yener 14 Temmuz 2012 Cumartesi Günü yapılacak olan törene  herkesi şimdiden davet ediyoruz dedi

 

Yorumlar

 1. Kanca dedi ki:

  Kasımlı Ferahlı Mahallesine çok güzel bir camiiyi kazandıran emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

 2. ilhan yıldız dedi ki:

  Hocam Sayın Bakanı Ferahlıya getirirken İMZELİ Mahallesinden geçen (diğer ismiyle SOFOKÖY olarak bilinen ) yoldan getirsinlerde 30 yıldır Alaplıda asfaltlanmayan tek köy yolunuda göstersin sayın muhtarımız

 3. metin yılmaz dedi ki:

  alaplımıza bu güzel camileri kazandıran hayırsever kardeşlerimizden allah razı olsun.

 4. RIFAT YİĞİT dedi ki:

  Öncelikle Muhittin Çağlayan arkadaşımıza ve diğer emeği geçenlere, maddi manevi desdeğini esirgemeyelere şükranlarımızı sunar ve onlardan rabbimizin razı olmasını dilerim. Haberde Sanayi Bakanından bahsedilmiş biz Milli Savunma Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz’ın geleceğini biliyoruz. Bu konuda biz mi yanlış biliyoruz yada bir düzeltme mi yapılmalıdır.
  Ayrıca Ankara’da gerek Camimiz gerekse insanımız için çaba sarfeden Sayın Zeki Yiğit abimizede çükranlarımızı arz ederiz.
  Reply

 5. RIFAT YİĞİT dedi ki:

  FERAHLI CAMİMİZE EMEĞİ GEÇEN MADDDİ VE MANEVİ OLARAK YARDIMCI OLANLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. AÇILIŞIMIZA KATILACAK OLAN DEVLET ERKANIMIZA VE VATANDAŞLARIMIZA ŞİMDİDEN ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.
  DERNEK BAŞKANIMIZ SAYIN MUHİTTİN ÇAĞLAYAN’DAN ALLAH RAZI OLSUN. ONUN ÖNCÜLÜĞÜ SAYESİNDE BU CAMİMİZ KISA SÜREDE TAMAMLANDI. İNŞALLAH CEMAATI HER ZAMAN BOL OLUR.

Yorum Yaz