ALAPLI HABERLERİ

ÇAMLIBEL KÖYÜNDE TOPLU İFTAR YEMEĞİ

18 Haziran 2017
920 kez görüntülendi

ÇAMLIBEL KÖYÜNDE TOPLU İFTAR YEMEĞİ

Alaplı ilçesine bağlı Çamlıbel Köyünde Geleneksel iftar yemeği programının ikincisi düzenledi.

İftar yemeğinde şark görevleri için tayinleri çıkan  astsubay ve uzman çavuşlara Alaplı Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Alaplı ilçesine bağlı  Çamlıbel Köyünde Geleneksel iftar yemeği programı Köy Camisi önünde düzenlendi.  Yemekler köylü kadınlar tarafından hazırlandı. Düzenlenen iftar programına Alaplı müftüsü Mehmet Bektaş, milli eğitim müdürü Cevat Çevik,  astsubay ve uzman çavuşlar,  Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Muharrem Gelgeç, davetliler ve köy halkı katıldı.

 

 

Alaplı Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı’da köy olarak geleneksel hale getirdikleri iftar programına katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

TAYİNİ ÇIKAN KOMUTANLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Alaplı’da başarılı çalışmalar ve operasyonlara imza atan ve tayini çıkan  astsubay ve uzman çavuşlara köylerin asayiş ve güvenliğini sağlamak noktasında yaptıkları çalışmalardan dolayı Alaplı Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Alaplı Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı, “komutanlarımız Hergüvenliğini sağlamak noktasında başarılı çalışmalara ve operasyonlara imza atmışlardır. Kendilerini ilçemizde görev yaptıkları sürece köylerimize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor. Yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum. Onları unutmayacağız” dedi.
Konuşmaların ardından Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı  astsubay ve uzman çavuşlara plaket takdiminde bulundu

iftarrr

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz