ALAPLI HABERLERİ

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 99.YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

19 Mart 2014
554 kez görüntülendi

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 99.YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü nedeniyle kutlama programı düzenlendi.


Alaplı’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü nedeniyle Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. Anıta çelenkler sunulması saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Atatürk Anıtı’ndaki tören sona erdi.

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Emre Balci, Alaplı

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu,  Alaplı Emniyet Müdürü Erkan Tektaş,Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle kutlama programı çerçevesinde Alaplı Meslek Yüksekokulun da”99 .yılında Çanakklae Muhabereleri ve anlamı ” konulu konferans düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkilap Tarihi Bölümü Öğretim Elemanı Okutman Barış BORLAT’ın sunduğu 99. Yılında Çanakkale Muharebeleri ve Anlamı konulu konferansla sona erdi.

Alaplı Meslek Yüksekokulun da düzenlenen konferansa Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Emre Balci, Alaplı  Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu,  Alaplı Emniyet Müdürü Erkan Tektaş,  Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum örgüt yöneticileri, öğretim görevlileri, öğrenciler, vatandaşlar katıldı.öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


From 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ANMA, posted by Mustafa Kanca on 3/18/2014 (12 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz