ALAPLI HABERLERİ

ÇATUROĞLU CHP’DE

1 Şubat 2014
988 kez görüntülendi

ÇATUROĞLU CHP’DE

CEM SÜRMENELİ – AK Parti Alaplı eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkan aday adayı Faruk Çaturoğlu, CHP seçim bürosunu ziyaret etti.

 

Seçim bürosunu ziyaretinde CHP Belediye Başkan adayı Nuri Tekin, ile bir süre sohbet eden Çaturoğlu, “Tekin, Alaplımızın insanıdır. Kendisine seçim çalışmalarında başarılar dilemek için ziyaret ettiğini söyledi. Seçim döneminde partilerin ve adayların bir birlerini ziyaret etmesi gerektiğini ifade eden Çaturoğlu, “Bu bir yarıştır. Bu yarışta partiler ve adaylar bir birlerini ziyaret ederek sohbet ederek kaynaşması gerekmektedir. Sonuçta hepimiz aynı yerde yaşıyoruz.” dedi.

Çimenoğlu’nun adaylığına hayırlı olsun diyen Çaturoğlu, “önümüzde bir süreç var bu süreçte neler olur bilinmez zaman neyi gösterir hep beraber bakacağız.”

Yorumlar

  1. alaplılı dedi ki:

    garip doğrusu… elbetteki seçim sürecinde birbirlerine rakip olan partilerin ve adayların karşılıklı birbirlerini ziyaret edip başarılar dilemeleri demokrasi adına güzel bir durum. ancak; tamda a. k. p.’nin adayının açıklanması esnasında yapılmış olması çok manidar… bu durumda sn. çaturoğlu’nun mensubu olduğu partinin ne yapacağını merak ediyorum doğrusu…

  2. Kemal Alakurt dedi ki:

    Mensubu olduğu partinin ne yapacağını merak etme sayın alaplılı.. 2009 daki performansı seçimle ilgili ”karşıyakadaki yoğun çabasını” herkes biliyor. Bişey yapacak olsalar seçimden sonra yaparlardı.

Yorum Yaz