ALAPLI HABERLERİ

ÇATUROĞLU SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ ZİYARET ETTİ

14 Ekim 2015
640 kez görüntülendi

ÇATUROĞLU SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Alaplı İlçesinde bazı dernekleri ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Alaplı Kızılay Derneği, Çevre Koruma Derneği, Emekliler Derneği, Gaziler Derneği ve Anadolu Engelliler Derneğini ziyaret etti. Çaturoğlu, ilk olarak Kızılay Derneğini ziyaretinde yaptığı konuşmada, Kızılay Alaplı şubesini kurulduğu günden bu güne üyesi olduğunu belirterek, Alaplı İlçe başkanıyken Kızılay Alaplı Şubesiyle birlikte kan bağışı kampanyası düzenlemiştik. O zaman kan bankasına ait otobüste verilen en yüksek kan bağışı kampanyası olmuştu. Dünyada ihtiyaç sahibi insanların her an yanında olan Türk Kızılayı’nın çalışmalarını yakından takip eden biri olarak Derneğe elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay Alaplı Şube Başkanı Hayri Yiğit,”Sayın milletvekilimiz Kızılay Alaplı şubesinin yıllardan bu yana üyesidir. Desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

kızılayy

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz